Lista ocen Renault Vel Satis (122)

~Maciej (rtofvnt@go2.pl)
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Mimo kosztów (podatek itd) jest to coś za co warto zapłacić. Serio. W Polsce najbardziej wypasionym samochodem jakim jeździłem było jakieś BMW 7 mojego szefa. Ok. A ten - porównywalny w komforcie jazdy do mojego obecnego szefa (tutaj w UK) Bentley\'a Continental. 60000 do 3000 ... nic dodać - nic ująć.
~muerde
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Silnik bardzo elastyczny. Bardzo energicznie zbiera się z każdej prędkości a zwłaszcza w sytuacja drogowych na trasie. Jest to wersja 181 KM z turbosprężarką sterowaną elektronicznie. (w poprzednich wersjach turbosprężarka sterowana jest za pomocą podciśnienia i takiej elastyczności nie ma). (Silnik)
~Matrach
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
auto tak brzydkie,że aż ładne...:):):):):) komfort,bezpieczeństwo,przyjemność prowadzenia,i o dziwo dla Francuza niezawodność.
~ANDREYKO
Hatchback 2.0 dCi 175KM 129kW
auto typu nowoczesny plastikoy TRABANT,gdyby trochę więcej gadżetów byłby najlepszym użytkowym autem,zagrożeniem dla s mb,moja wersja to privilig i zaspokaja moje potrzeby w pełni, super gps,system nagłośnienia,alkantara,przestrzeń,nikt obojętnie nieprzejdzie wobec niego,jest inny ale inni zaczeli go naśladować-seat ,toyota,polecam,następny też będzie vel satis !
3,7
~jacek_ostalczyk
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
mega komfortowy samochod w ktorym mozna sie zakochac.super pozycja za kierownica i niezle osiagi.serwis i obsluga koszmarne bo jak francuz zrobi dobre auto to zawsze zchrzani cos jakoscia wykonania.przy naprawach zawieszenia urywaja sie lby srob,wozek utrudnia naprawy z kanalu.ale do samego uzywania super aut.nie za duzy bagaznik
~alamsok65@poczta.fm
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
To jest piękna V6,podczas przyspieszania aksamitny gulgot a potem ciszaaaaaaa. (Silnik)
~Cezary
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Auto ponad przeciętne, zewnątrz i wewnątrz, nikt obojętnie obok niego nie przechodzi.
~Dmitrij
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Auto zdecydowanie oferujące więcej niż można się spodziewać.
~Marek
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Doskonały samochód za cenę niższą od 70-100kzł od porównywalnych aut tj. A6, Mercedes E i Lexus GS. Nie porównywać do BMW 5 i Saab 95, bo to sportowcy.
~Tomasz
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Auto kupilem za śmieszne pieniądze, zrobiłem 70k, i będę szczery - nie ma innego, lepszego w stosunku jakość do ceny. Mam 2.0 dCi - wersję 173KM i jest to optymalna jednostka. Dynamika dzięki momentowi jest bardzo dobra. Z pod świateł wygrywał z autami uwazajacymi się za sportowe, a przecież to 1,8 t waży. Tu warto jednak czasem o tym pamiętać, szczególnie przy wyprzedzaniu i wskakiwaniu na swoje miejsce. Auto z lekkością osiąga prędkość...