Lista ocen Renault Vel Satis (122)

~Darekw11
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Samochód niedoceniany!!! świetnie wyciszony,komfort i przestrzen w samochodzie swietna. Silnik bardzo dynamiczny daje duza frajde z jazdy. Naprawde polecam świetny samochod
~Swan
Hatchback 2.0 dCi 175KM 129kW
Auto za niewielkie pieniądze w porównaniu do nowego. Jakością i komfortem nie odbiega od innych aut tej klasy. Sam fakt że prezydent Francji nim jeździł o czymś świadczy:D (Stosunek jakość/cena)
3,4
~akaserwis@vp.pl
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
auto niedopracowane, ale wkładając trochę pray i pieniędzy można je doprowadzić do odpowiedniego poziomu.system audio do wymiany, amortyzatory do wymiany, wiele drobnych usterek.
~Mm
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Super auto
~mr_nex
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Na razie bez większych problemów. Raz tylko mnie zawiódł akumulator, ale po sprawdzeniu okazało się że jest nie taki jaki powinien być.
~Użytkownik
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Samochód na długie trasy, dobre wyciszenie,dobry zestaw audio.
~Eugeniusz
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
To jest to czego szukałem: nietypowe auto, niezdradzające swą moc i komfort. Dla mnie bomba, choć wielu osobom się nie podoba...
2,9
~kopniak
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
wtryski zrobione idalej przerywa tak jakby niedostawał paliwa nie ma siły wyjechaćpod gorę -silnik 3000 disel (Silnik)
~luki
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
nic lepszego w tej cenie panie i panowie nie znajdziecie. a poza tym jazda tym samochodem to sama przyjemność. (Stosunek jakość/cena)
~Ordi
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Szybko siadają gumy stabilizatorów. No i trochę duże felgi robią swoje 18\" (Układ jezdny)