Lista ocen Rover 75 Kombi (21) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kistel kistel@orange.pl
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Klimatronik 2strefowy to podstawa w tym aucie. Jak na diesla bardzo szybko się nagrzewa no i rewelacyjnie sprawdza się w trasie jak jedzie koło nas zmarźluch/nie-zmarźluch i chce mieć inną temperaturę niż my. Nawet z kompletem pasażerów w deszczowe dni powietrze jest dobrze wentylowane i pomimo dużej wilgotności na zewnątrz nie parują nam szyby w aucie [o ile włączymy klimę oczywiście].
~patrysgn_krk
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Dwustrefowa klimatyzacja dziala jak najbardziej poprawnie. Zarowno osoby siedzace z przodu jak i pasazerowie z tylu maja dostep do swiezego powietrza. Wentylacja szyb jest bardzo dobra co jest dosc waznym elementem jezeli chodzi o wentylacje. Przy okazji mozna wspomniec o podgrzewanych fotelach ktore sie bardzo szybko nagrzewaja co daje komfort jazdy w zime.
~TOMI
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
2-strefowy klimatronik + podgrzewane fotele + webasto :) Jedyny problem jaki zauważyłem, to gdy czujnik temp. zewnętrznej nie kontaktował, na wyświetlaczu pojawiało się -30 st. C i zaczynało kotłować gorące powietrze. Na szczęście oryginalny czujnik kosztuje kilkadziesiąt złotych.
~1Unruhe1
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Dwustrefowy klimatronik radzi sobie wyśmienicie a i na tyle auta nie ma na co narzekać . Co prawda nigdy nie jechałem będąc pasażerem na tylnej kanapie ale też nikt raczej złego słowa nie powiedział
~over
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Dwustrefowy klimatronik radzi sobie wyśmienicie a i na tyle auta nie ma na co narzekać.Co prawda nigdy nie jechałem będąc pasażerem na tylnej kanapaie ale też nikt raczej złego słowa nie powiedział
~K@rolek
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Ogrzewanie postojowe, dogrzewanie silnika, klimatyzacja dwustrefowa, nadmuch na tył i boczne szyby, ogrzewane lusterka i tylna szyba. Nie można chyba lepiej tego zorganizować. Rewelacja
~Jarosław
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Klimatyzacja błyskawicznie schładza w gorące dni, webasto szybko ogrzewa wnętrze w nawet największe mrozy. Dodam tylko że są nadmuch nawet na szyby w bagażniku :)
~jack
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
szybko odparowuje przednia szyba , warto wymienic filtr pyłkowy i sprawdzic czy odpływ wody pod filtrem nie jest zatkany inaczej wiecznie zaparowane podczas deszczu
~Maruś
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Ogrzewanie postojowe to genialny wynalazek. Już mi niestraszne zimy w dieslu :) Klima dział szybko i skutecznie - w całym aucie a nie tylko z przodu.
Dziennik kosztów dla Rover 75 Kombi
10,2
13,6
~largo
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Dwustrefowa klimatyzacja działa super, są też nawiewy na tylna kanapę, w czasie deszczu auto mi nie paruje jak to miało miejsce np. w oplu.
Rover 75 Kombi