Lista ocen Rover 75 Kombi (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Użytkownik
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Wydajny dwustrefowy climatronik, tempomat i wiele innych bajerów stwarza to auto komfortowym. Żeby nie było ,że wszystko jest tak wspaniale to po upływie tylu lat zaczyna sobie tu i tam trzeszczeć (spasowanie materiałów , kokpitu ?) nie wiem nie zlokalizowałem dokładnie skąd dochodzi ale nie jest to zbyt uciążliwe. Przy wyższych obrotach ustępuje.
~K@rolek
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
w lusterku widze tunel a na końcu świtełko (w szybie). Na szczęście ma czujnika parkowania. Przód auta jest intuicyjny i od początku wyczuwałem odległości. Moja żona co innego twierdzi... :) ja nie narzekam, jedynie stojąc pod światłami na pierwszym miejscu - nie widzę sygnalizatora
~Jarosław
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Przesiadłem się z mniejszego i wyższego auta i początkowo byłem przerażony. Szczególnie ten tunel w lusterku wewnętrznym... Ale nic bardziej mylnego, auto jest bardzo intuicyjne przy parkowaniu. Ma prawie 5 m a poruszać się można jak maluszkiem... no prawie
~Maruś
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Strasznie długi wydaje się tył, na szczęście są czujniki z tyłu. Łatwo daje się wyczuć całe auto. Promień skrętu jest niezły, nawet na ciasnych parkingach łatwo jest manewrować. Z racji wielkości moja żona odmawia parkowania - dlatego 1 pkt mniej :)
~TOMI
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Do przodu i boki O.Ki. Do tyłu trochę gorzej. Nie mam czujników parkowania, jednak planuję zamontować dedykowaną stację multimedialną (GPS, bluetooth, mp3, mp4, etc.), do której można dokupić za nieduże pieniądze kamerę cofania (dopasowaną do tylnej blendy).
~Kistel kistel@orange.pl
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Jest to duże auto i na dodatek kombi. Długo trzeba przyzwyczajać się do jego wielkości. Czujniki to podstawa dla początkujących kierowców. Dla tych bardziej zaawansowanych też wiele pomogą. Sytuację ratują lusterka, w których wszystko widać.
~patrysgn_krk
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Stosunkowo male lusterka ale jezli ktos je dobrze ustawi to wystarczaja. Wg mnie troche przeszkadzaja boczne slupki. Podobnie jest ze wewnetrznym wstecznym lusterkiem. Ogranicza ono troche widocznosc. Ale ogolnie jest dobrze.
~Tomo
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Większość kierowców narzeka na widoczność i coś w tym jest na rzeczy. Bryła auta robi swoje. Tył auta zmierza ku górze, lustereczka troche wielkościowo nieforemne ale szybko można się zaklimacić.
~largo
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Auto nie na szyb jak fracuskie wany ale mi sie to podoba nie lubie mieć szklarni w aucie. Lusterka mogły by byc wieksze ale auto straciło by na wyglądzie także ni wystarczają:)
~1Unruhe1
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Ja na widoczność naprawdę nie narzekam. Z tyłu czujniki cofania pomagają więc nie ma się do czego przyczepić.
Rover 75 Kombi