Lista ocen Saab 9-3 II (265)

~1bandzior1@wp.pl
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Polecam auto - u nas mało popularne, jednakże to po trochę niemiec po trochę włoch i po trochę szwed. Przynajmniej nikt nie ukradnie ;) Zawieszenie i płyta podłogowa z vectry C, silnik 2.2 TID taki jak w vectrze C, ale z tego co wiem jest z fiata.
~tg-tgart@wp.pl
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
generalnie jestem wielbicielem SAAB-a więc dla mnie to auto marzenie (już nareszcie spełnione) więc moje opinie mogą być lekko subiektywne. Ogólnie samochód bardzo indywidualny, niepowtarzalny, powodujący, że niektórzy muszą czytać znaczek na masce żeby zobaczyć co to za marka, brak obaw (na razie) o zniknięcie lusterek lamp i innych łatwo dostępnych (i chodliwych) części ze względu na małą ilość aut tej marki i zapotrzebowanie na części - i...
3,4
~badasskris@hotmail.com
SportKombi 1.8 122KM 90kW
Samochod jest absolutnie piekny, ma dusze, styl i niepowtarzalny klimat; ale jakosc wykonczenia na poziomie Daewoo ze sporym przebiegiem; lepiej jest go ogladac z zewnatrz niz prowadzic po wybojach miejskich.
~Roslina
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Fajne auto dla konesera. Może pisanie, że ma duszę to zdecydowanie przesada, ale ma swój specyficzny klimat, dzięki któremu lubi się to auto nawet mimo pewnych mankamentów.
~Jarosław
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Świetne dynamiczne auto, ze świetnym designem które jasna sprawa nie musi się wszystkim podobać. Zawsze dowiózł mnie do miejsca docelowego i nigdy nie zawiódł w sportowych lecz nie koniecznie komfortowych warunkach. A że jest to moje pierwsze auto to sentyment pozostanie do końca życia
~Zbyszek.
SportSedan 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
Użytkowałem wiele aut różnych klas, młodszych, starszych, benzynowych i diesli. Dynamika tego silnika potrafi zaskoczyć kierowców aut z popularnymi motorami 3.0 D. Tdi. Prowadzenie - bajka. Czytając komentarze o słabym prowadzeniu nie dowierzam, Może to kwestia opon, amortyzatorów, zawieszenia ? Wygląd ponadczasowy, piękny. Wyróżnia się w tłumie, mało ich jest. Uważam je za najlepsze auto jakie posiadałem, żal, że już ich nie produkują. Ta...
~momos
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Fantastyczne auto dla każdego. Rodzina,czy też single znajda w tym aucie \"to coś \" dla siebie. Duże,szybkie,ekonomiczne, no i to co najważniejsze... ma charakter.
~Antyfan
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Samochód nie doceniany w Polsce. Przed zakupem straszono mnie kosztami eksploatacji, jest to mit. ASO są co prawda beznadziejne, ale mając samochód już bez gwarancji nie jest to problem. Skandynawowie mają zimy i w przeciwieństwie do bohaterów przegrywania wojen produkują samochody jeżdżące w tej porze roku. Bryła samochodu jest ponadczasowo piękna.
~michalf1@o2.pl
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Mam ten samochód już ponad 3 miesiące.Wymianiłem wszelkich pierdołki i dostosowałem go do swoich potrzeb. Kupując samochód używany zawsze trzeba dołożyć do niego parę złotówek - nikt nie sprzedaje auta idealnego. Saab przyciąga swoim wyglądem i chcąc wyróżnić się z tłumu kupiłem to auto. Póki co jestem zadowolony.
~Krzysztof Paluczek
SportKombi 1.8 122KM 90kW
Wyposażenie tej wersji jest nienajbogatsze. Pierwsze 7000km bez najmniejszego zgrzytu. Miło patrzeć na to auto.