Lista ocen Seat Cordoba III Sedan (117) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~daro
Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
parujące klosze tylnych lamp to standard, wymieniony łącznik po 10 tyś km to już lekkie przegięcie i włączająca sie i gasnąca lampka awarii silnika (której serwis nie zlokalizował) no i trzeszczące plastiki to "drobiażdżki"
~Zadowolony
Sedan 1.2 12V 64KM 47kW
Główny problem to zaparowane lampy przód i tył w serwisie oczywiście mówią że to normalne bo mamy takie warunki klimatyczne kolejne to świszczące lusterka i teraz problem ze światłem stop wraz z kontrolką EPC
~MJ
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Przez 10 lat miałem następujące usterki spalił się wentylator nawiewu, był u naprawy rozrusznik i zwarcie w instalacji elektrycznej nie było świateł z tyłu i nie działał ogrzewanie tylnej szyby
~>>mac<<
Sedan 1.4 16V 100KM 74kW
narazie parowały światła z przodu - WYMIENILI NA NOWE po 1 suszeniu i zmianie uszczelek, wpominałem o tarciu gumy o metal w tylnym amortyzatorze - WYMIENILI, więcej narazie nic nie było
~Bartek
Sedan 1.9 TDI 100KM 74kW
Rzadko się takie trafiają. Czasami się spali jakaś żarówka albo coś. Nie tak dawno taśma od poduszki powietrznej już odmówiła posłuszeństwa, ale po wymianie już wszystko gra.
~AutorxD
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
Dobrze jedynie co mnie niepokoiło to migająca kontrolka świec. Okazało się, że gniazdo do przyczepki się sfajczyło i powodowało choinkę (razem z postojowymi świecił się stop).
~Przemo
Sedan 1.4 TDI 70KM 51kW
Jak na razie zadnych problemow, oprocz uporczywego piszczenia hamulcow z tylu wymagaja nasmarowania. Podobno ten model tak ma. Ale moim zdaniem to jakas lipa jest
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Drobiazgów jest bardzo dużo. skrzypiące plastiki i to w każdym miejscu, słabe uszczelki świszcze przy 120 km/h, słabiutki hamulec ręczny,
~gośc
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
cordoba 2 generacji była wg.mnie bardziej dopracowana. zdarzaja sie usterki elektroniki nie grozne ale denerwujące kończące sie odwiedzaniem aso
Dziennik kosztów dla Seat Cordoba III Sedan
5,6
6,8
7,9
~DARO 1209
Sedan 1.4 16V 100KM 74kW
niby nic nie nawala ale po deszczu zaparowane przednie reflektory i niemoc serwisu daja nieżle w kość klekoczą plastiki strasznie denerwujące
Seat Cordoba III Sedan