Oceny Seat Cordoba III Sedan 1.4 16V 85KM 63kW 2006-2009

Seat Cordoba III Sedan 1.4 16V 85KM 63kW 2006-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Cordoba III Sedan 1.4 16V 85KM 63kW 2006-2009

~sinbad_MISIEK
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Bardzo dobry samochód, nigdy nie było z nim problemów. ani poważnych awarii. W trakcie eksploatacji wymianie podlegały wyłącznie części eksploatacyjne i zużyte w wyniku złe nawierzchni dróg. Pojazd wyposażony w duży pojemny bagażnik. Szkoda, że nie jest produkowany, gdyż z chęcią kupiłbym nowszy taki model.
~Janek
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Polecam auto z czystym sumieniem. Prosta budowa odwdzięcza się znikomą awaryjnością. Atrakcyjny wygląd, pakowny bagażnik. Zwieszenie wyśrodkowane pomiędzy twardością (nie przechyla się w zakrętach) i komfortem pokonywania dziur w jezdni. Szkoda, że nie produkują już tego modelu, chętni bym kupił nowe.
~Relteg
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Samochód ma jedną niedoskonałość - kiepskie wyciszenie wnętrza. Poza tym autko świetnie się prowadzi, genialna skrzynia biegów, frajda z jazdy no i prezentuje się rewelacyjnie(czarny metalic, chromowane dodatki na atrapie chłodnicy, na klapie bagażnika, nakładki na klamki oraz alufelgi, dodatkowo napis CORDOBA znajduje się na środku klapy i wygląda świetnie). Gorąco polecam
~namsos
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Podsumowując moją ocenę muszę stwierdzić, że Seat Cordoba jest atrakcyjnym samochodem dla młodej rodziny z jednym lub dwójką dzieci. Jest to auto o ładnej, niebanalnej linii nadwozia, które wyróżnia się na ulicy swą urodą. Solidne wykonanie, dobre materiały we wnętrzu oraz doskonałe ich spasowanie są dodatkowymi atutami Cordoby. No i oczywiście ogromny bagażnik, do którego zmieści się wózek, akcesoria dziecinne, wanienka oraz cały bagaż na...
~relteg@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Gdyby była ocena między 5 a 4 na pewno tą ocenę bym wybrał! Samochód po pierwsze świetnie się prezentuje; czarna perła, piękne alufelgi, pakiet chromów (klamki, listwa na bagażniku, przedni grill). Po drugie świetny silnik i hamulce. Gorzej jest z wygłuszeniem wnętrza, ale reasumując to polecam.
~x13
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Samochód z salonu. W sierpniu minie 10 lat odkąd jest w moim użytkowaniu. Bardzo udany zakup.

Usterki Seat Cordoba III

Seat Cordoba III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Polecam. Ogromy bagażnik, elastyczny i oszczędny silnik, wciąż atrakcyjna sylwetka, precyzyjne prowadzenie, spala nie na rozsądnym poziomie. Polecam rodzinom z małymi dziećmi.
~rafał rz.
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
jedynie narzekam na lakier ponieważ po uderzeniu choćby drobnego kamieniuszka spod kół jadącego z naprzeciwka samochodu powoduje odpryśnięcie lakieru do blachy. W corsie z 1999r.tego nie było
~smyku
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
To auto nie ma niewiadomo jakich możliwości i opcji. Ot, zwykły samochód z klimą który się nie psuje.
3,4
~TheMazpat
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Jest to auto przeciętne, bez duszy, bez charakteru. Ot w sam raz dla dziadka który boi się szybko jeździć...
Seat Cordoba III Sedan