Lista ocen Seat Cordoba III Sedan 1.4 16V 85KM 63kW 2006-2009 (30)

~mmisterski@wp.pl
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Praca tego silnika jest dość elestyczna. Dobrze przespiesza juz przy prędkości obrotowej ok 2500/obr/min. Jest to zasługa odpowiedniego \"zestrojenia\" co skutkuje maksymalnym momentem obrotowym przy wartości 3600-3800 (obr/min). W innych wysilonych silnikach przy tej pojemności osiągane są maksymalne momenty obrotowe lecz przy wartości ok 4400-4800 (obr/min). Zasadniczym mankamentem tej jednostki jest zbyt głośna praca układu wydechowego.... (Silnik)
~namsos
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Podsumowując moją ocenę muszę stwierdzić, że Seat Cordoba jest atrakcyjnym samochodem dla młodej rodziny z jednym lub dwójką dzieci. Jest to auto o ładnej, niebanalnej linii nadwozia, które wyróżnia się na ulicy swą urodą. Solidne wykonanie, dobre materiały we wnętrzu oraz doskonałe ich spasowanie są dodatkowymi atutami Cordoby. No i oczywiście ogromny bagażnik, do którego zmieści się wózek, akcesoria dziecinne, wanienka oraz cały bagaż na...
~relteg@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Gdyby była ocena między 5 a 4 na pewno tą ocenę bym wybrał! Samochód po pierwsze świetnie się prezentuje; czarna perła, piękne alufelgi, pakiet chromów (klamki, listwa na bagażniku, przedni grill). Po drugie świetny silnik i hamulce. Gorzej jest z wygłuszeniem wnętrza, ale reasumując to polecam.
~smyku
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
To auto nie ma niewiadomo jakich możliwości i opcji. Ot, zwykły samochód z klimą który się nie psuje.
~Marcin
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Polecam. Ogromy bagażnik, elastyczny i oszczędny silnik, wciąż atrakcyjna sylwetka, precyzyjne prowadzenie, spala nie na rozsądnym poziomie. Polecam rodzinom z małymi dziećmi.
3,6
~obuch@op.pl
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
w porównaniu do poprzedniego auta słabizna, ale realnie oceniając 1,4L to może być; 5 osób i pełny bagażnik bardzo mocno daje się odczuć i ciężko wtedy coś szybko wyprzedzić. (Silnik)
~Relteg
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Samochód ma jedną niedoskonałość - kiepskie wyciszenie wnętrza. Poza tym autko świetnie się prowadzi, genialna skrzynia biegów, frajda z jazdy no i prezentuje się rewelacyjnie(czarny metalic, chromowane dodatki na atrapie chłodnicy, na klapie bagażnika, nakładki na klamki oraz alufelgi, dodatkowo napis CORDOBA znajduje się na środku klapy i wygląda świetnie). Gorąco polecam
~Janek
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Polecam auto z czystym sumieniem. Prosta budowa odwdzięcza się znikomą awaryjnością. Atrakcyjny wygląd, pakowny bagażnik. Zwieszenie wyśrodkowane pomiędzy twardością (nie przechyla się w zakrętach) i komfortem pokonywania dziur w jezdni. Szkoda, że nie produkują już tego modelu, chętni bym kupił nowe.
~Andrzej
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
Przesiadłem się z większego auta, zresztą jeżdżę na zmianę cordobą i większym pojazdem. Muszę przyznać, że ten seat bardzo przypadł mi do gustu - jednym dla mnie mankamentem jest twarde zawieszenie.
~rafał rz.
Sedan 1.4 16V 85KM 63kW
jedynie narzekam na lakier ponieważ po uderzeniu choćby drobnego kamieniuszka spod kół jadącego z naprzeciwka samochodu powoduje odpryśnięcie lakieru do blachy. W corsie z 1999r.tego nie było
Seat Cordoba III Sedan