Lista ocen Seat Ibiza I (67) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ibiza
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Do tej pory zepsóło sie i wymieniłem po 20 tyś jazdy: -kopółke zapłonu x 2! (26zł za szt.) -świece ( 4 x 9zł) -cewka zapłonowa (60zł) -przewody wys.napięcia (36zł) -uszczelka pod głowicą (30zł) -sterownik zapłonu(150zł używany) -moduł(50zł) -peknięcie podłóznicy lewej -spawanie tłumika Do naprawy i wymiany: -wycieki oleju przez aparat zapłonowy -uszczelka pokrywy silnika -pierścienie -przepływomierz -2x siłowniki c.zm. -tuleje...
~TheDiscoFan
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Być może poprzedni właściciel albo wiek doprowadzili auto do takiego stanu, ale do wymiany poszło sprzęgło, uszczelka pod głowicą, teraz pęknięta jest rama i wahacz do wymiany. Na długich trasach jednak mnie nie zawiódł, nigdy nie musiałem dzwonić po pomoc drogową.
~eosrulez
Hatchback 1.5 i 89KM 65kW
Gdy zdarzy się jakaś poważniejsza usterka, to czasami może być problem z częściami, albo jej ceną, w końcu jest to już wręcz rzadkie auto, którego mało na naszych drogach. Lecz na szczęście, takie niesamowicie rzadko, prawie wcale - nie występują.
~mc11111@o2.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Bardzo koroduje nadwosie i podwozie. Niestety nie da sie z tym nic zrobic. z końcem tego roku złomuje swojego seata którym jeżdze odkąd mam rawojazdy 16lat już bedzie. Hamulce też pozostaiają wile do zyczenia jeśli chodzi o bezawaryjność
~dymitr00
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
- pompa wodna - pompa paliwa - jakis gadzet za 350zł boscha - zawieszenie - cały tył - przeguby do wymiany bo strzelaja od 2 lat to kilka rzeczy które pamiętam był okres, że nie było miesiąca, żeby się coś nie zepsuło...
~Sebastian Ibiza021a
Hatchback 1.7 i 100KM 74kW
Nigdy mi się nic poważnego nie zepsuło zawsze dojechałem do domu. Łożysko w kole się kończy, przegub czasem strzela. Silnik bezawaryjny i mocny v-max 210km/h Części tanie, pełno zamienników.
~Spider
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Poważnych usterek mechanicznych nie miałem. Natomiast przednie blotniki nie są mocna stroną tego modelu i dość poważnie rdzewieją (większość egzemplaży jakie widziałem). Polecałbym zakup plastikowych nadkoli.
~kuki
Hatchback 1.2 60KM 44kW
oprocz docisku sprzegla jeszcze nic takie nie robilem, pojechalem ostatnio w gory i spowrotem - dojechal i jezdzi dalej, jestem mile zaskoczony ze to nawet na autostradzie potrafi jechac
~dijkstraa
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
jak dotad jezdze prawie rok i nie mialem zadnych problemow uniemozliwiajacych mi jazde, z tym ze staram sie zagladac do niego na biezaco. poprzdni wlasciciel wymienil zawieszenie przednie i tylnie ;)
~mbak
Hatchback 1.5 85KM 63kW
Zwłaszcza układ elektryczny. Zawodził mnie zawsze w trasie: alternator, aparat zapłonowy (czujnik Hala), rozrusznik (2 razy), regulator napięcia, raz się nawet zapaliły przewody.