Lista ocen Seat Ibiza I (101) - Silnik

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eosrulez
Hatchback 1.5 i 89KM 65kW
Choć mój egzemplarz jest trochę zaniedbany przez poprzedniego właściciela, oraz jest to auto, które już ma swoje lata - to naprawdę silnik jest w bardzo dobrym stanie. Pomijając kwestie związane z moim egzemplarzem - silnik ten ma naprawdę świetne osiągi (1.5 na monowtrysku, 89 KM), zaskoczy nie jednego "kozaczka" w czymś nieco mocniejszym względem pojemności i większym, względem gabarytów (oczywiście są granice jego...
~gnr@interia.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
silnik bardzao ladnie pracuje, wydaje ladny dzwiek. Zdziwilem sie bo moi znajomi go nawet rozpoznaja ze sluchu. Obnizylem troszke obroty bo jak dla mnie byly troszke za wysokie teraz jest wszystko ok.W ogole nic z nim nie bylo robionego. pod gorke na 4 biegu jako tako sie wjedzie, na 3 nawet czasami przyspiesza - przynajmniej jak jest 1 osoba w aute.
~"Jurek" Zielonka
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Aby przekroczył 2´000 obr/min jesli chcemy poszalec lub wyprzedzac. Otwiera sie gardziel w drugim gazniku firme Weber i autko rwie do przodu jak oszalale. Spokojnie w 2004 roku rozpedzilem ja do predkosci 175km/h a pod pedałem gazu mialem jeszcze miejsca. Najlepsze jest to ze nigdy nic mi sie nie popsulo w silniku. Jest poprostu niezawodny.
~mieeteek@poczta.fm
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
chodzi cichutko miło i sympatycznie.jednak klopoty zaczynają sie robic gdy trzeba ustawic regulacje obrotow lub egulacje poziomu spalin. nie ma nigdzie uzadzen do ustawien ich wiec pod tym wzgledem lipa. Jak na ta pojemnosc ma duzego kopa.Mam tez fiate Bravo 1.4 i moj seat ma wiekszego.Wyprzedzac ibiza mozna smialo.
~ziolo_1986@o2.pl
Hatchback 1.7 i 100KM 74kW
Mam silnik 1675cm3 benzyne 16V System porsche.Jest to wersja SPORT LINE.Silink bardzo dynamiczyny.Spalanie w mieście w zime ok 10litrów przy spkojnej jeździe a na trasie ok 6 litrów na 100km. CZY KTOŚ MA TAKI SILNIK W IBIZIE?I CZY ZNA KTOŚ JAKIEŚ STRONKI W NECIE O TYM MODELU?pROSZE O INFORMACJE NA MAILA: ziolo_1986@o2.pl
~TheDiscoFan
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Rozgrzany chodzi jak burza, udało mi się go rozchulać do 175km/h i niestety zabrakło prostej. Na trasie A4 Gliwice - Katowice spokojnie 150-160km/h z piątką osób! Współpraca z Porsche się powiodła. Bardzo fajny pomruk przy wyższych obrotach. Jestem w pełni zadowolony z tego silnika
~Michał...G
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Piękny silnik pojemność 1,2 a potwór, Autko o wiele lepiej się zbiera niż chociażby golf II 1,6 na wtrysku(zostało to sprawdzone) Chłodzenie ma takze bardzo wydajne i pięknie się nagrzewa dzięki czemu silnik nie jest niedogrzany. Oraz ma piękny dzwięk nawet bez sportowego tłumika.
~mc11111@o2.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Super sprawa. Dobry silnik, który powstał ze współpracy z PORSHE. Mała pojemność dużo mocy i frajdy z jazdy. zrobiłem 240 tyś. Kilka drobnych napraw i dalej kręci sie jak nowy. Największe zaskoczenie jest na światłach. Dużo aut zostaj z tyłu
~Krystek :)
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Jak na ten silnik 1.2 to bardzo dynamiczny samochod, mam go narazie 2 miesiace ale jestem zadowolony. Jechalem nim juz 180km/h szybciej nie moglem bo z przodu samochody za wolno jechaly i musialem hamowac, ale mysle ze bym jeszcze wieksza predkosc osiagnal.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza I
9,3
~kuki
Hatchback 1.2 60KM 44kW
rano pali za tyknieciem oczywiscie jak przelacze na benzyne, na poczatku troche silnik rzezi cos tam stuka delikatnie no ale na mrozach to chyba normalne, ale jak sie tak z 20 min zagrzeje to juz mi sie jego praca naprawde podoba, tak fajnie syczy :)