Lista ocen Seat Ibiza I (71) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gnr@interia.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
w maju 2007r. zaplacilem za niego 3500zl do dnia kwietnia 2008 dodatkowo na naprawy + radio ( 350 zl ) + 4 glosniki + zmiana sprzegla + obnizenie obrotow silnika w sumie wyniosla mnie ok 3000zl. A mieniac sprzegla nie musialem, obnizac obrotow tez nie, glosniki 2 przednie dzialaly, a tylnie wystarczylo podlaczyc ale wolalem miec nowy dobry sprzet. Bez tego mysle ze w 1800zl bym sie zamknal.
~Damis
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
czesci tanie nie wiem jak z dostepem (jade do mechanika on ma hurtownie i zawsze sa te czesci co chce bez zadnego sprowadzanie )samochód nie jest drogi jak na swoje lata jest w cenie łady samary(bez porównania) od golfa 2 jest duzo tanszy i to zadecydowało ze go kupiłem.i nie narzekam. pozdro dla wszystkich urzytkowników IbIzy
~Ibiza
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
No jakośc za tę cene OK!Zresztą nie ma co oczekiwac po aucie tej klasy z 92r.Do jazdy na początek styknie.Kupić łatwo gorzej sprzedać!Najwiekszy minus- cześci-jest ich wiele szczególnie tych co nie potrzeba, nie wszystko można dostac trzeba długo za niektórymi chodzić zeby je znależć!
~emkos
Hatchback 1.5 i 100KM 74kW
nieweim jak moj model, bo jest bardzo malo spotykany( skorzana kier, elektr szyby, central zamek,kubelkowe fotele, jedyne czego mi brakuje to wspomaganie ale idzie sie przyzwyczaic) ale modele z innymi silnikami sa tanie wedlug mnie :).
~mbak
Hatchback 1.5 85KM 63kW
Za takie autko w wizualnie niezłym stanie i z gazem trzeba dać ok 4tys. Niestety to dopiero początek wydatków. Części stosunkowo tanie, większość pasuje z Fiata Pandy, niektóre np szczęki hamulcowe nawet z malucha. Auto dynamiczne dzięki niezłemu silnikowi.
~Andrzej
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
cena?????? hmmmmmm powiem ale nie uwierzycie dalem w polsce za niego 1800 zł ale to okazja bo gosciu mial dwa autka i ch cial za niego tyle co wyniesie go gaz do nowego wiem ze w nieczech tego duzo jest jak ktos sie decyduje to z niemiec je sprowadzac
~Jarek
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Naprawde jak za 3,5-4 tysiace to jest super auto.no lepiej kupic to niz malucha czy poloneza bez gazu.ale lepiej sprawdzic przed kupnem blotniki i z tylu pod podloga czy nie ma ognisk rdzy bo czasem sa one naprawde spore.poza tym OK.
~Michał...G
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Za 3 tys można miec ładne autko które da wiele radości jaki potrafi zadziwić ;) jeżeli ktos chce uzyskac jakiś informacji o ibizie lub wymienić się informacjami to zapraszam na gg7764250
~eosrulez
Hatchback 1.5 i 89KM 65kW
Dzisiaj to auto można kupić za niezbyt dużą cenę, a otrzymujemy naprawdę przyzwoity dupowóz (szczególnie na pierwsze auto, bądź na dojazdy do szkoły/pracy, czy na cokolwiek innego).

Usterki Seat Ibiza I

Seat Ibiza I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MAT nr gg 7717958
Hatchback 0.9 40KM 29kW
Cena tego auta jest śmieszna. Jeszcze rok temu opłacało sie je sprzedać. A teraz jak ktoś oferuje mi 2000zł to wole pojeździć nim ze dwa lata i wywieśc na złom..