Lista ocen Seat Ibiza I (91) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eosrulez
Hatchback 1.5 i 89KM 65kW
Pomimo braku wspomagania, w dużej mierze tego nie odczuwam (choć fakt faktem, że są lekkie problemy z kręceniem w miejscu, na suchej nawierzchni - szczególnie jak ktoś to robi jedną ręką, w końcu wspomaganie to dzisiaj prawie rzecz niezbędna... choć wygodna), podczas jazdy te problemy zanikają, i auto naprawdę lekko się prowadzi. Pomimo wysokiego zawieszenia, przy opanowaniu go, możemy wchodzić z większą prędkością w "cięższe"...
~Jarek
Hatchback 1.2 60KM 44kW
praktycznie zadnych zastrzezen.jedynym mankamentem po duzym przebiegu sa stukajace przeguby.sporo kosztuja (za dwa ok 180zeta).autko nie wychyla sie na zakretach i ogolnie super sie prowadzi.nie mam wspomaganka a kierownice krence jednym paluszkiem:):) (i wcale nie jestem ostro napakowany:):)).
~gnr@interia.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
auto prowadzi sie dobrze, resory z tylu to byl problem kiedy siadl. Ale autem w 5 osob mozna jezdzic bez przeszkod po koleinach. jadac 100-140 na autostradzie zadnych strachow, auto ladnie trzyma sie drogi. Kierownica jest czula... gdyby bylo wspomaganie byla by to rewelacja.
~dijkstraa
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
nieobciazony samochod troche podskakuje, nienajlepsze rozwiazanie resorowania tylnej osi. jezdze na gumach 175-75-R13 i dobrze sobie radzi na zakretach. cos ostatnio zaczelo mi trzac lekko kierownica miedzy 110-130km/h. szkoda ze nie ma wspomagania
~Ibiza
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Świetne reaguje na każdy nawet najmniejszy ruch kierownicą!Zawieszenie twarde ale to bardzo dobrze,trzyma sie na trudnych zakretach pokonywanych dosc szybko.Jeżdże na oponach 175/65R14 osadzonych na alufelgach i sa idealne!
~Jaco (tel. 888927566)
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Moim zdaniem jest dziwnie rozwiązane tylne zawieszenie. Odradzam szybką jazdę na fabrycznych oponach (155/80R13). Polecam 165/70R13 lub alu 165/65R14. Zachowamy wtedy komfort jazdy i bezpieczeństwo na szybkich zakrętach.
~mbak
Hatchback 1.5 85KM 63kW
Plus to twardy tył, jednak duży minus to przednie zawieszenie. Jest miękkie i delikatne. Wstawiłem mu nowe amortyzatory i wachacze ale po ok. 10tys km zaczęły wracać "rozkraczone koła".
~ambroxol44@wp.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Nie narzekam, mam niebieskie amorki po nie równościach trzeba zwolnić. Mam założone opony 14,,175 ładnie wygląda na felgach aluminiowych, ale 2 osoby z tyłu i ociera z tyłu.
~Michał...G
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Jak dla mnie zbyt wąski rozstaw osi co mam zamiar zmienić. Tak po za tym dosyć twarda. A najbardziej mnie wkurza tylnie zawieszenie wrr ten resor:/ Ale jest ok;)
~mieeteek@poczta.fm
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
brakuje jedynie wspomagania.mam zalozone "nieco"szersze laczki i w tym momencie wspomaganie by sie przydalo.Doskonale kieruje sie, dobrze wspolgra podczas jazdy nie ma zadnych oporow.