Lista ocen Seat Leon I (276) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 311 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Auto prowadzi się naprawdę wybornie. Dobrze trzyma się zakrętów, układ kierowniczy jest precyzyjny. Jedynym minusem, dla mnie osobiście, jest elektryczne wspomaganie - trzeba uważać na usterki elektryki, bo mogą mieć wpływ na lekkość obracania kierownicą.
~leonowicz
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Rownież bardzo dobrze. Auto doskonale sie prowadzi, dobrze reaguje na kazdy ruch kierownicą i jedzie dokladnie tak jak chce kierowca. Zawieszenie nieco twarde, jak dla mnie idealne jak na polskie drogi. Nie wybija sie czesto wiec jest ok.
~MARRRCIN
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
zawieszenie dosc twarde jak na polskie drogi auto prowadzi sie jak po sznurku za wyjatkiem tylnej osi ktorej konstrukcja to prehistioria w sportowych autach tylko skretna belka ktora obniza znacznie standard podrozowania na tylnej kanapie.
~PW
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Prowadzenie to coś co mnie najbardziej zaskoczyło w tym aucie. Oczywiście na plus. Świetne wyczucie, samochód prowadzi sie pewnie, zawieszenie raczej twardę, ale przy tym komfortowe. Tutaj realizuje się hasło \"Niemiecka precyzja, hiszpański temperament\"
~Bartek D.
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Poprzednio jeździłem Laguną i innymi więc oceniam przez pryzmat. Jest to zawieszenie twardsze od \"przeciętnego\" generalnie to samo co Golf 4 ale utwardzone. Moim zdaniem bardzo dobre, pomomo że uważałem że \"francuzami\" jeździ się komfortowo.
~m_dembski@wp.pl
Hatchback 1.8 T 20V 4 180KM 132kW
Przy napędzie 4x4, układzie ESP, dobrych oponach i sprawnych amortyzatorach trzyma prawie jak gokart. Mam nieseryjne amortyzatory bo gazowe Bilsteiny B6 i jest dosyć twardo i czasami na naszych kochanych drogach to wkurza ale przy względnie równej drodze
~darek@pb169.chorzow.sdi.tpnet.pl
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Twarde zawieszenie - ale to dobrze, bardzo dobre trzymanie drogi, pewnosc w kierowaniu samochodem, Leon jest jak przyklejony do drogi szczegolnie przy pokonywaniu zakretow na trasach z wieksza predkoscia. Dobrze dzialajace wspomaganie.
~Damian
Hatchback 1.8 T Cupra R 225KM 165kW
promien skretu moglby byc wiekszy ale akzdy z seatow z tych lat tak ma, poza tym jest podsterowny slabo skreca w bardzo ciasnych zakretach, natomiast w dlugich szybkich lukach klei sie drogi jak przystalo na takie auto
~Swato92
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeśli auto ma wszystko dograne i sprawne to choć jest dość twarde to świetnie trzyma się drogi, przy dobrych warunkach i oponach można sporo szybciej wejść w zakręt. Na równych drogach idzie gładko i komfortowo.
Dziennik kosztów dla Seat Leon I
6,6
10,6
~sruba
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jest naprawdę ok, samochód dobrze zachowuje się na nierównościach, daje radę na zakrętach, a 16-to calowe felgi na których się poruszam są dobrym kompromisem między komfortem poruszania się, a jakością naszych dróg.