Lista ocen Seat Leon II 2.0 FSI 150KM 110kW 2005-2012 (15) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
SILNIK POTRAFI DOSTOSOWAĆ SIE DO STYLU TWOJEJ JAZDY A GDY CHCESZ GO SKRĘCIĆ I POCISNĄĆ,NIE MA PROBLEMU.TEN SILNIK 2.0FSI GENERALNIE JEST DOBRYM MOTOREM I SIĘ NIE PSUJE CO JEST WAŻNE ZATEM SILNIK DOSKONAŁY D DOSKONALE DOPASOWANY DO TEGO AUTA
~Kamil
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
Bardzo dobra jednostka o ile się o nią dba. Regularne serwisy olejowe, Dobrej jakości olej, wymiana max co 9-10tys km i mam spokój. Nie pije oleju jak to niektórzy o tym piszą. Ale może to ja trafiłem na taki akurat.
~Kasia i Marek
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
rewelacyjnie mruczy i pracuje silnik.idealnie się wkręca na obroty przy czym daje niesamowitą frajde z jazdy.silnik 2.0fsi jest sprawdzonym silnikiem i generalnie bezawaryjnym,dlatego też droższym od diesli.polecam
~ADRIAN
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
kultura pracy silnika jak i jego elestyczność jest nie mal jak muzyka dla uszu wszystko sprawnie ładnie się spisuje silnik bardzo elastyczna znakomity
~KAMIL
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
świetny silnik i bezawaryjny potwierdzone polecam lepszy od diesli o wiele naprawde polecam
~Kubuś
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
Przyjemny dzwiek super elastyczność jesli jest rozgrzany to z zewnątrz ma dzwięk solidnego diesla naprawde
~KAMIL
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
znakomicie dopasowany silnik ze skrzynią biegów elastyczny a zarazem bardzo dobry
~KORNEL
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
idealnie się wkręca na obroty i płynie po drodze wielka przyjemność podróżowania
~Oskar
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
kultura pracy luksusowa bardzo dobry silnik

Usterki Seat Leon II

Seat Leon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu