Lista ocen Seat Leon II 1.9 TDI 105KM 77kW 2005-2012 (42) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piątal
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód jest od nowości w rodzinie, więc mogę wymienić wszystkie usterki, które przytrafiły mu się przez 170 000 km: - Awaria gniazda 12 V - Awaria panelu bezpieczników - skutkowało brakiem klimy - Awaria elektrycznego sterowania lusterkami - Parowanie i zamakanie tylnego reflektora, co skutkowało skorodowaniem gniazda żarówek - Zepsucie się podajnika pasów pasażera z tylnej kanapy - Nagminne wypadanie i gubienie się sprężynki...
~PrzemasJestem
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie ma problemu z drobnymi usterkami szczególnie jednostki napędowej. Co do elektryki to potrafi się sypać, gdy w aucie pojawi się wilgoć. Jeżeli komuś nadmiernie parują szyby to powinien jak najszybciej coś z tym zrobić, bo na dalszą mete może skutkować to drobnymi problemami w elektryce.
~Podpis
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na 7 lat używania auta od nowości - raczej ok. Od nowości wydarzyła się wymiana zaworu EGR, tylnych piast i ostatnio remont zawieszenia (stabilizatory + amortyzatory) + drobne problemy z wycieraczkami i piszczącym mechanizmem podnoszenia szyby. Ognisko korozji na tylnej klapie.
~MEDUZA
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na 5 miesięcy eksploatacji nowego pojazdu i przebieg ponad 9 000 km to żadna rewelacja. Nie było żadnej awarii, po prostu tak powinno być. Jest to moje któreś tam auto i niestety bezawaryjność nowego auta to nie jest rzecz oczywista. TU JEST NORMALNIE, CZYLI OK.
~Maa
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Tutaj Seat sie nie popisal. Mam zle spasowane nadkole i przez to (tak sadze) irtytujacego "swierszcza" pod nogami pasazera (od ok 90 km/h). Niestety ASO uwaza ze jest OK i nie chca poprawic nadkola (nawet nie chca go rozkrecic zeby ponownie zlozyc! cholerne lenistwo!)
~Bartek M
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód nowy więc brak. Podejrzewam ,że nie przysporzy problemów biorąc pod uwagę moje doświadczenie z marką seat. Kiedyś posiadałem toledo II ,które przez 9 lat nie zawiodło mnie ani razu. Liczę ,że Leon będzie takim samym wiernym autkiem.
~kakusia9431
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
klamka od bagażnika. Na przestrzeni 6 lat była wymieniana 2 raz. z Nią trzeba się obchodzić BARDZO delikatnie zwłaszcza to uwaga do mężczyzn, którzy mają tendencję to nadużywania siły :D radzę na prawdę na nią uważać.
~vader_84
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na razie (odpukać) wszystko działa bez zarzutu, autem jeżdżę osiem miesięcy i nic się nie wydarzyło wszystko działa jak powinno. Jedyną usterką jest element złączny (zawias) tylnej półki, który odpadł i trzyma się ostatkiem sił:]
~Bartek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Po za wymianą żarówek, które już słabo świeciły, samochód nie wymagał wkładu finansowego. Przy dużym mrozie, był problem z otworzeniem bagażnika. Jednak po 5 minutach otworzył się jakby nigdy nic.
Dziennik kosztów dla Seat Leon II 1.9 TDI 105KM 77kW
6,1
~insane
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Z usterek to wymienianą miałem tylną szybę bo ogrzewania na kilku paskach siadło i podsufitkę, ale to z winy tego, że auto przez rok stało w salonie i ktoś ją upaćkał... Poza tym nic, nic, nic... Ideał!