Lista ocen Seat Toledo II 1.4 75KM 55kW 1999-2004 (8) - Silnik

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Sedan 1.4 75KM 55kW
Kupiłem autko z przebiegiem 180 tys km, od początku busiałem dolewać trochę oleju, ale z czasem szło coraz więcej, przez dwa lata jeżdżenia wydałem sporo kasy, głównie miałem problem z silnikiem. Przez ostatnie pół roku miałem problem z obrotami, wymieniłem przepustnicę z silniczkiem krokowym, ale niestety to nie pomogło. Na szczęście tydzień temu udało mi się go pozbyć, z czego się bardzo cieszę :) nie polecam tego autka z tym silnikiem.
~Mario
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jeśli chodzi o dynamike jak na 75 kucy jestem bardzo zadowolony. Spod świateł na wale międzyszyńskim jestem pierwszy:) W trasie cechuje sie bardzo dobrą dynamiką. Jeśli codzi o kulture pracy to masakra:/ Od kąd go kupiłem nierówno pracuje na niskich obrotach:/Teraz gaśnie przy dojeżdżaniu do świateł, przepustnice czyściłem 3 razy w ciągu tygodnia i nic.
~Mario
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jesli chodzi o silnik mogly by byc mocniejszy bo czsem brakuje mocy. Ale o dziwo brak mocy zanika w trasie, na 5biegu ten silnik jak na te moc jest bardzo elastyczny. Jechalem nim 160 a poprzedni wlasciciel 190 mysle ze spoko. Tylko przy gazie na 4-5tys km trzeba olej dolac ale w serwsie mowia ze normala przy gazie.Za ten 5bieg ocena bdb
~jozef50@pf.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
zimny silnik wysoka temperatura otoczenia nierówna praca na wolnych obrotach
~Witalis
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jest ok. Ale cudów nie ma.
~zadowolony
Sedan 1.4 75KM 55kW
bardzo fajny jak na tę moc
~Krzysiek Br.
Jak na 1.4 dobrze się sprawuje