Lista ocen Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2004 (97) - Widoczność

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yarpen
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Przednie słupki mocno przeszkadzają. Przy odpowiedniej prędkości idealnie zasłaniają pieszego aż do momentu jak będzie 10m od Ciebie przed maską. Trzeba o tym pamiętać!
~mx31@gazeta.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Do przodu może być jednak przeszkadzają trochę słupki natomiast do tyłu to makabreska... Trzena dużo trenować!!! Ja polecam zamontować hak - tak w razie czego!!!
~Dziwak
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra, ale niestety całokształt psuje widok przez tylną szybę. Samochud powinien być wyposarzony seryjnie w system cofania.
~tadzik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
tu również jest 50/50. Przód całkiem ok ale tył już gorzej przez wysoko zamontowaną półkę. Czujniki parkowania ułatwiają sprawę o ile się cofa powoli.
~Cvo
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Widoczność no właśnie... cofanie do tyły na wyczucie ale po pewnym czasie do opanowania i można dać sobie rade. poza tym myślę że chyba ok.
~tantarara
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Do przodu spoko, ale troszkę w bok już przeszkadzają szerokie słupki. Do tyłu raczej trzeba korzystać z lusterek, ale większych problemów to nie sprawia.
~zaq88
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Widoczność dość ograniczona. Przy wzroście 188 jako kierowca muszę zerkać w tylne okno żeby się dołączyć do rucho bo słupek przy drzwiach mam przed samym nosem
~MarekB9
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
gorzej do tyłu poza tym bez zastrzerzeń, chwilę przyzwyczajałem się do lusterek mają fajną stylistykę ale trzeba się przekonać do widoczności - jest dobra
~Jychu
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Do przodu jak w kontroli lotów, ale do tyłu juz nie tak bajecznie. Lecz wystarczy mieć oczy i odrobina ruszyć głową, a wszystko sie zauważy.

Usterki Seat Toledo II

Seat Toledo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Borko
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Moja żona mówi, że do tyłu trochę za słabo, ale jak ktoś umie jeździć \"na lusterka\" to w zupełności wystarczy.