Lista ocen Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2004 (96) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Doświadczony użytkownik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód trzyma się drogi w zakrętach. Zawieszenie nie za twarde, nie za miękkie. Napewno wiele bardziej miękkie niż oplowskie.
~karlos1210
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Na 17calach trochę twardo, sztywno a jednak na zakrętach buja , trzeba brać poprawkę. Od zakupu nic nie robiłem z tym- jest jak jest
~jurassik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Trochę zbyt twarde zawieszenie, na polskich dziurawych drogach jeździ się nie przyjemnie, inaczej sprawa ma się w trasie - super.
~seat toledo 2 tuning
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
coz mam obniyone i sportowe zawieszenie polskie drogi koszmar ale jak wcisne......nie zamienil bym na standard
~aksel.tychy
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
do miejskiej jazdy i do śmigania po ekspresówkach, na niemieckie autostrady niestety już nie bardzo, trochę buja powyżej 160
~Cvo
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Układ jezdny nie mam jakiś zastrzeżeń co do niego :) Jeździ się dobrze. Komfortowo ale nie za miękko, hiszpański temperament czuć heh
~JARO
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
LUBIE SZYBSZĄ JAZDE I ZAWIECHO JEST JAKBY TROSZKE ZA MIEKKIE,LUBI SIE TROCHE PRZECHYLAC NA ZAKRETACH-SERYJNE ZAWIECHO
~User_21
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Sztywne zawieszenie, idealnie trzyma się drogi, zakręty przy dużych prędkościach tym autem to poprostu bajka :)
~MarekB9
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo dobrze trzyma się jezdni. Mimo płyty golfa, a może właśnie dlatego. Dość twarde zawieszenie ale to lubię :D
Dziennik kosztów dla Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 81kW
~PENNY
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
sztywno, ale i komfortowo lepiej jak w vectrze B. Bardzo dobre hamulce.W łukach bardzo szybki i pewny,mam porównanie do wielu aut.