Lista ocen Skoda Fabia I (776) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1317 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej Piła
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Doskonale! Polecam. Można kupić inne w tej cenie, Tak zgadzam się, ale ma każdy prawo wyboru. I trzeba tak kupować jak się każdemu podoba. Tu mi odpowiadała ta \" jakość/cena \".
~m_jey@tlen.pl
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
W tej cenie nie znajdzie się lepszego autka. Mniej niezawodnego, tak bezawaryjnego i przy tym w miarę młodego, w tak przystępnej cenie. Po prostu, stosunek jakość/cena - doskonały.
~Piotrek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
za ta cene da sie wychaczyc coś lepszego ale co z niezawosnoscia tego nie jestem w stanie stwierdzic czesci sa do niej tanie wiec nie ma tragedi. ogólnie pojecam:)
~arek
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
Cena idealnie dopasowana do tego co dostajemy a dostajemy ładniejzego Volkswagena w lepszej cenie i z lepszym wyposażeniem. Sory ale płacenie za znaczek na masce jest dla jeleni hehe
~Anonim
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
Cena zakupu 40 tys sprzedaż po 6 latach za 22tys to nie tak źle. Szybka odsprzedaż. Osobiście wole kupić samochód trochę starszy ale z bogatszym wyposażeniem i z dieslem pod maską.
~Łukasz-Nigdy wiecej francuza
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Naprawdę za te pieniądze ciężko znaleźć bardziej niezawodne auto. Nie jest może najpiękniejsze, ani zbyt duże, ale można się szybko i swobodnie poruszać po mieście.
~wjt
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Autko dobrze wyposażone jak na cenę, gdyby nie drobne usterki spowodowane kiepską jakością niektórych części (opony, akumulatory, gumy stabilizatora) ocena byłaby maksymalna.
~jeszczejedennick
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
auto niezawodne. ceny w/g mojej opinii na rynku wtorny sa naprawde przystepne, biorac pod uwage m in to iz czesci nie sa niebotycznie drogie, i serwis autoryzowany o dziwo tez!
~lobo
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
Zawsze mogłoby być lepiej. Ja mam wersję Flash i jej stosunek jakości do ceny wychodzi bardzo atrakcyjnie (Pełne wyposażenie bez podgrzewanych siedzień i klimatyzacji).
~Wyrafinowaniec w jeździe
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Ogólnie jest to szrot i jest to samochód na wystawę a nie do jeżdżenia na codzień.Niekupił bym tego nawet za pół ceny bo to poprostu jest złom i nic więcej!!!!!!