Lista ocen Skoda Fabia I (776) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1318 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fredi88
Kombi 1.4 68KM 50kW
Super auto za niewielka kase. Jednak traci sie duzo przy kupnie nowego... wiadomo... polecam kupic uzywany kilkuletni. Mimo wszystko wart swojej ceny bo auto jest bezawaryjne!
~witekks@wp.pl
Hatchback 1.4 68KM 50kW
W momencie zakupu było to maksimum wyposażenia za rozsądne pieniądze (2 x airbag, ABS, AC, CZ + alarm + pilot , el. szyby, radio z CD, lakier metalic, listwy, szerokie opony)
~Krzysztof A. Klementowski
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
Umówmy się - wydając 49 tys. PLN zawsze będzie się odczuwać pewien dyskomfort z tego powodu :) , który skutkować będzie myślą: "czy ten wózek naprawdę nie mógłby być ciut tańszy" ? :)
~Prez
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
NIe wiem jak w tym roku, ale w tamtym nie bylo lepszej promocji: 6kpln upsustu +opony zimowe gratis i jeszcze dało sie coś stargować już u dilera. Chociaż zawasze mogłbybyć tańszy :)
~Jarek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Za 40 tys. zł proponuję kupić jakąś Astre, znajomy ma i przez sześć lat koszty napraw wyniosły go ok.10 zł. Ja na naprawy tego czeskiego urządzenia wydałem prawie 5 tys. zł.
~Tomek
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
utwierdziłem się w przekonaniu, że dokonałem dobrego wyboru, dziś kupiłbym to samo nowe auto (oczywiście przy mało zasobnym portfelu). Polecam wszystkim niezdecydowanym!!!
~mały
Hatchback 2.0 115KM 85kW
jak dla mnie to auto nowe powinno kosztować 20.000 dwadzieścia tysięcy zł.za dużo wad jak bym miał jeszcze raz wybierać to bym sprowadzić auto z zagranicy albo kuić innej marki
~Radek
Kombi 1.4 60KM 44kW
najlepszy stosunek jakość/cena na rok 2003, nie żałuję wyboru, kupującym Fabię polecam wersję kombi z mocniejszym niż 60 KM silnikiem i koniecznie z klimatyzacją
~cino
Hatchback 1.4 60KM 44kW
jest to Fabia w wersji COMFORT 1.4MPI cena za nia jaka placilem w 2001 roku w stosunku do wyposazenia i caloksztaltu auta Byla naprawde dobra!! Auto jest napewno warte tych pieniedzy!!

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Niestety Skoda się ceni i w stosunku do innych pojazdów ( nie mówiąc o zarobkach ) jest w Polsce za droga. Za tą cenę pojazdu np. kiepskie słowackie opony to nieporozumienie