Lista ocen Skoda Fabia I (775) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1317 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Matt
Sedan 2.0 115KM 85kW
Za ta kase niczego lepszego nie mozna bylo nowego dostac. Na rynku uzywanym rowniez niezly wybor, jesli glownie autem jezdzi sie po miescie a nie chce sie jezdzic starym szrotem z Niemiec.
~marcin
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
wersja mint pełne wyposażenie oprócz skóry +pełen pakiet ubezpieczeń na2lata +alu felgi +opony zimowe na felgach+radio cd+mp3+metaliki inne drobiazgi za42900zł nigdzie nie dostaniecie auta za takie pieniądze
~Piotr
Hatchback 1.4 60KM 44kW
W porównaniu do europejskiej konkurencji całkiem niezawodne auto za niewielkie pieniądze. Daleko mu do japońskich ale to już nie ten przedział cenowy. Chyba najlepszy kompromis cena/jakość/niezawodność.
~Jerry
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Jako nowe trochę za drogie (niestety musiałem kupować auto z salonu). Spory spadek wartości pojazdu wraz z wiekiem. Serwis i konserwacja w przyzwoitych granicach kosztowych (zrezygnowałem z ASO).
~IREK_K
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Ogólnie jakość jest dobra, lecz cena stanowczo za wysoka. Jak się porowna tę samą wersje wyposażenia z najsłabszym silnikiem, to wyjdzie że sam silnik 1.9TDI kosztuje więcej niż reszta samochodu. Dlaczego ?.
~Jack.S
Kombi 1.4 16V 101KM 74kW
W stosunku do ceny, nieźle wyposażona. Bardzo dobre wykonanie. Po przyjrzeniu się bliżej widać jednak że to segment niższy (szczególnie w ukrytych miejscach, np. brak pełnego obicia tylnej kanapy itp.)
~moliw
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
auto jest dobrze wyposażone(klimatyzacja, 4x air bag, elektryczne szyby) za przyzwoitą cenę. przestronne wnętrze w wersji kombi, świetny silnik 1.4 16V(volkswagena). polecam wszystki to auto
~jarro
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
za 40 tysięcy pogate wyposażenie tylko brak klimy i bocznych poduszek. więc jest super, dealer się popisal i dali alarm, blokade skrzyni biegów dywaniki i zimówki za pół ceny, czego wiecej oczekiwć
~Tomek
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
Za niecałe 42kzł kupiłem w pełni wyposażony samochód. Fabia Sedan w wersji SOUL z klimatyzacją i lakierem metalizowanym. Jak na nasze warunki, to całkiem przystepna cena (w szczególności jak na nowe auto).
~Slavo
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Stosunek jakości do ceny mimo wszystko dobry. Z wyposażeniem w pakiecie flash z klimatyzacją, systemami bezp. i oponami zimowymi auto kosztowało w grudniu 2003 niecałe 46 tys. - to naprawdę niezła oferta.