Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Skoda Fabia I 1.4 TDI 75KM 2003-2007 - Oceń swoje auto

Oceny Skoda Fabia I 1.4 TDI 75KM 2003-2007

1% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 20.11.2012 19:29:47 przez

Doskonałe auto dla tych co sporo jeżdżą, w lato robię około 1000 km na baku. Spisuje się jak dotąd świetnie. Z czystym sumieniem polecam tym, którzy jeżdżą gdzieś dalej niż do kościoła 2km. Jeśli ktoś nie ma pojęcia jak użytkować diesle to będzie narzekać, spotkałem się z wieloma negatywnymi opiniami co mnie bardzo zdziwiło, no ale jeśli ktoś kupuje diesla żeby w zimę na zimnym silniku wciskać gaz do dechy i zajechać do sklepu 500m dalej to wiadomo że spalania wychodzą kosmiczne jak na ten silnik a i żywotność silnika się skraca.

dodano 22.03.2011 19:55:59 przez

Autko doskonałe na miejskie warunki i krótkie trasy. Niezwykle ekonomiczne, przy tym nic nie tracące na dynamice. Proste, niezawodne. Lekkie w prowadzeniu. Łatwo zachować czystość (bez zbędnych "zdobień") deski rozdzielczej. Niestety jego główny minus - to mało komfortowe fotele. Przy siedzeniu powyżej 2h nie znam nikogo kto by nie wysiadł i nie odczuwał lekkiego dyskomfortu w plecach. Poza tym szczegółem, autko praktycznie świetne

dodano 20.01.2012 20:02:42 przez

Gdybym mieszkał w Polsce na bank kupiłbym inne auto. Ale w Norwegii jest zupełnie inny rynek no i tak wyszło... Ogólnie to jak już ktoś koniecznie chce to auto to raczej 1.9 niż 1.4 w polskich realiach. Oceniam dość rygorystycznie z pryzmatu aut z innych klas ale to w sumie udane auto. Można na nim polegać. No i OGROMNY bagażnik jak na tą klasę auta.

dodano 24.09.2008 14:45:17 przez

Auto bez fajerwerków. Typowy muł roboczy. Nie jest piękny ale robi swoje. W wersji 1,4 TDI auto raczej dla ludzi lubiących jeździć spokojnie. Pozwala na sprawne przyspieszanie do 100-120 km/h. Wystarcza to do bezstresowego wyprzedania pojazdów jadących z prędkością 100 km/h.

dodano 13.01.2005 09:15:23 przez

nic doi]dac nic ujac mysle ze w swojej klasie jest najciekawszym autem szczegoleni kombi jets pakowane i ma clakiem nezly wyglad polecam silnik 1.4 TDI jest wystarczajaco dynamicz i bardzo oszczedny pozdrawiam wszystkich wlascicieli FABI i tych ktorzy zamierzaja kupic

dodano 01.04.2005 12:56:23 przez

Samochód pomimo kilku mankamentów całkiem fajny, jazda nie meczy, zużycie paliwa za duże ale... do przyjęcia, wersja kombi dość pakowna. Samochód bardziej rodzinny niż ........ do spokojnej jazdy, ale pozwalajacy bezpiecznie wyprzedzic kiedy zachodzi potrzeba

dodano 11.05.2008 23:38:25 przez

CZESKIE TOCZYDEŁKO Z GŁOSNYM I SŁABYM SILNIK 1.4 TDI ...W SRODKU TANDETNE PLASTKI I TAPICERKA ,,.....SPORO DROBNYCH AWARII PSUJA WIZERUNEK NIEMIECKIEJ SOLIDNOSCI ...........NIE POPADAJMY W EKSTAZE TO TYLKO SKODA

dodano 27.06.2006 08:37:51 przez

Po 25 tyś km mogę stwierdzić że jest to jak narazie auto niezawodne. Dobrze i percyzyjnie się prowadzi, ekonomiczne, przy spokojnej jeździe 100-120 km/h jeden zbiornik nalany do pełna starcza na około 1000 km.

dodano 21.11.2009 20:19:19 przez

Małe auto ale super pakowne. W porównaniu do Toyoty corolli combi, skoda to super ekonomiczny wóz do bezpiecznego przemieszczania się. Toyota to ospały muł z mniejszym bagażnikiem i połowę droższa.

dodano 04.03.2009 21:18:10 przez

za tą cenę bardzo przyzwoite auto. z silnikiem 1.4 tdi nie nadaje się do wyścigów ale stanowi solidne narzędzie do bezstresowego przemieszczania się z miejsca A do B.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.1 75KM, diesel.

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 500 km. Silnik: 1.2 94KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Skoda Fabia, oglądali także

Dowiedz się więcej o Skoda Fabia

Przeczytaj o Skoda Fabia

Skoda Fabia III - ładniejsza, wygodniejsza, bardziej multimedialna
Skoda Fabia III - ładniejsza, wygodniejsza, bardziej multimedialna Ofensywa modelowa Skody trwa. Po Citigo, Rapidzie i Octavii przyszedł czas na nową Fabię, która cieszy oko, zapewnia wyższy komfort i jest bardziej bezpieczna od poprzedniczki. Zmiany na lepsze nie przeszkodziły w zachowaniu akceptowalnych cen.

Skoda Fabia - zobacz filmy

Skoda Fabia Monte Carlo - sport czy szpan?
Skoda Fabia Monte Carlo - sport czy szpan? O Fabii powiedziano już chyba wszystko, ale wersja Monte Carlo skusiła nas do ponownego testu. Czy znaleźliśmy w tym aucie coś więcej, niż szpanerskie dodatki? O tak - znaleźliśmy sens Skody Fabii Monte Carlo!
Paryż 2014 - prezentacja Skody Fabia
Paryż 2014 - prezentacja Skody Fabia Historia nowej Skody Fabii jest z nami już od kilku miesięcy - producent nie dawał o sobie zapomnieć co jakiś czas prezentując zdjęcie elementu nadwozia. Na szczęście w Paryżu mogliśmy oglądać całe auto do woli. Zapraszamy na krótką prezentację.
Skoda Fabia 1 2 TSI 105 KM - acceleration 0-100 km/h
Skoda Fabia 1 2 TSI 105 KM - acceleration 0-100 km/h Pomiar przyspieszenia Skody Fabii z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM.

Skoda Fabia I 1.4 TDI 75KM 2003-2007 24