Lista ocen Skoda Favorit (245) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 277 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ik160p
Hatchback 1.3 57KM 42kW
Dla mnie jako kierowcy było idealnie. Pasażerowie z tyłu nieco narzekali ale nie było dramatu. Po Favoritce mam Renault 5 i Skodę 120L. Pod tym względem Favoritka bije na głowę renówkę (no ale wiadomo że inny segment), niestety jest ewidentnie gorsza od swojej poprzedniczki - typoszeregu 742, która w środku oferuje przestrzeń godną Mercedesa. Dla mnie to nie miało znaczenia bo i tak byłem kierowcą, a pozycja za kółkiem była idealna.
~Mirek
Kombi 1.3 54KM 40kW
Siedzenia przednie są bardzo wygodne. Chwalę je z czystym sercem. Miałem wersję z siedzeniami pokrytymi czymś podobnym do zamszu, taki bardzo drobne frote. Kolor ciemny granat prawie grafit. Z tyłu nigdy nie podróżowałem, ale uważam że miejsca jest raczej mało dla kogoś kto ma 180cm. Tapicerka na bokach również bardzo przyzwoita. W Felicji mam zdecydowanie gorsze wykończenie, szare i smutne. Bagażnik - he he - kombi :) Co tu więcej dodawać.
~crazy.simon@interia.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
Nie ma się co oszukiwać - po prostu doskonale dla 4 osób. Dla 5 tylko krótkie trasy (tak do 1,5 godziny). Szkoda, że nie ma trzeciego zagłówka z tyłu. Siedzenia wygodne, można je wystarczająco regulować. Auto idealne dla czterech osób i ich bagażu. Można jechać i jechać, a przy okazji mieć w bagażniku prawie cały dobytek.
~anzys@polbox.com
Hatchback 1.3 63KM 46kW
Jak na samochód tej wielkości jest nieźle. Dla mnie dużym plusem jest kanciastość nadwozia i przednia szyba pochylona pod małym kątem. Dzięki temu głowa kierowcy znajduje się w większej odległości niż w nowych samochodach. Pochwalić muszę dodatkowo bardzo duży schowek po stronie pasażera i pojemne kieszenie w drzwiach.
~JAZZIK
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Ja mam 182 i jako kierowca fotel mam wysuniety na maxa do tyłu.Wtedy pasażer za mną ma bardzo kiepsko(nogi rozkraczone).Żeby z tyłu dać fotelik dla dziecka to fotel przedni pasażera jest wysunięty bardzo do przodu i pasażer tez nie ma zbytnio komfortu. Ale jak na ta wielkośc auta to nie jest tak źle.
~krzychu
Hatchback 1.3 62KM 46kW
auto dla 3 osób dla 4 trochę małe przy dłuższej trasie w miarę wygodne lepiej od fiata 125 ,problem z bagażem mały bagażnik a jak jest gaz nawet z butlą w kole to praktycznie bagażnika brak. duża torba podróżna wylądowała na tylnym siedzeniu
~Tremi
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Dużo więcej miejsca dla wszystkich w porównaniu z innymi znacznie większymi autami. Pedały są stosunkowo szeroko rozstawione, więc po przyzwyczajeniu można bez problemu prowadzić w glanach bez obawy gazowania przy hamowaniu :P
~James
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Trzeba przyznać że przestrzeni jest dość dużo. Samochód sprawia również optycznie takie wrażenie - deska ma prosty kształt. Mniej miejsca jest na tylnych siedzeniach, lecz spokojnie wystarczające dla przeciętnie wielkich ludzi.
~Inżynier
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Tu się mile zaskoczyłem. Przestrzeń dla kierowcy jest dobra dla pasażera z przodu jest nawet dobra +. Pasażerowie siedzący z tyłu sądzę, że nie mają źle. Jazda jest w miarę w 4 osoby. w 5 osób może być kiepsko.
Dziennik kosztów dla Skoda Favorit
9,4
11,4
~ppiotrek2000
Hatchback 1.3 57KM 42kW
miałem hathbacka, jestem wysoki (185 cm)i z przodu było mi bardzo wygodnie z tyłu przy moim mocno odsuniętym fotelu też dało się jeździć, wsiadanie na tylną kanapę wygodniejsze niż w polonezie, troszkę mały bagażnik ale jest kombi