Lista ocen Skoda Felicia I Hatchback 1.3 68KM 50kW 1994-1998 (107) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 176 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin,angol,
Hatchback 1.3 68KM 50kW
padla mi cewka zaplonowa a tak to z powaznych rzeczy to nic.wymienilem szybe bo kamien mi zrobil fajna dziurke.
~Arek z Gdańska
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Poza uszkodzeniem regulatora napięcia i rozładowaniem akomulatora nie miałem większych nieprzyjemnych przygód.
~hopek1989@interia.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Jak na taki przebieg i tyle lat to tylko był problem z tłumikie (do wymiany zardzewiał) i coś paliwo źle zasysa
~wiktor99@interia.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Uszczelka głowicy wymieniona. W nowym aucie "trefny" amortyzator - słychać go było w pierwszych minutach jazdy.
~akodron2si.com.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Naprawa przekładni kierowniczej. Postukiwała od samego początku. Przy takim przebiegu urządzenie to nie powinno dawać znać o sobie.
~Pioto
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Zjeżdżają się kielichy. U mnie przy 250kkm nie dało się już założyć rozpórki. Rdza bierze.
~Piotrpan1
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Szybko przepalił mi sie tłumik tylny oraz wysiadł akumulator po 4 latach użytkowania.
~RABLIW
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Odpukać jeszcze nie stanęła w trasie i nie popsuła się w sposób uniemożliwiający kontytuowanie jazdy.
~Strach wsiadać bo za długo jest na chodzie, a mojego szefa samochód zabierają lorą do serwisu Renault
Hatchback 1.3 68KM 50kW
jeszcze nic 150000, i cały czas jeżdzi no to jakiś szczęśliwy model składany przez szczęśliwego czecha
Dziennik kosztów dla Skoda Felicia I Hatchback 1.3 68KM 50kW
9,2
~Posiadacz
Hatchback 1.3 68KM 50kW
po 70 tysiącach sprzegło kompletne przy okazji uszczelniacze pólosi i gumy bo zmurszały
Skoda Felicia I Hatchback