Lista ocen Skoda Felicia I Hatchback 1.3 68KM 50kW 1994-1998 (107) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 176 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek2184
Hatchback 1.3 68KM 50kW
tak jak napisalem wyzej ... bardziej awaryjnego auta nie mialem... pada elektryka, zawieszenie... regularnie zuzywajace sie swożnie w zawieszeniu. samochod bardzo podatny na korozje.
~johny128@wp.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
2 razy zepsul sie uniemozliwiajac dalsza jazde ale to byly tylko usterki i to z mojej winy. Zlamana i zatarta linka gazu i zabrudzona kopulka. Ale sam z siebie nie nawalil ani razu.
~Drajwer
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Łatwo załatwić skrzynie o jakiś kamień krawężnik. Lubi paść cewka rozrusznika .Padają cewki zespolone wysokiego napięcia.Zapiekanie się tłoczków hamulcowych
~otomarcin@wp.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
gnije karoseria .zapowietrzony uklad chamulcowy.szybko wybijajonce sie koncówki drążków na polskich drogach mi padly od wymiany na nowe po przejechaniu 6000km
~Były właściciel/przez co obiektywny
Hatchback 1.3 68KM 50kW
skrzynia biegów(cały czas narzekam na ta skrzynie bo wiem jak samochód był eksploatowany i nie powinna się tak rozsypać) i raz elektryka siadła w trasie
~Irek
Hatchback 1.3 68KM 50kW
musiałem wymienić wachacz ale to wina częstego przeładowywania ale super wytrzymała 45000tys.i nic więcej tylko klocki okładziny i tarcze jestem pod wrażeniem
~feliksa@op.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Żadnej poważnej usterki na trasie; wymienione amortyzatory, akumulator, czujnik temp., osłony przegubów, filtr paliwa, kopułka i...tyle.
~Maciek
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Nigdy w drodze nie stanął, ale serwis wziął za to bardzo dużo pieniędzy. Chyba tylko, że jest regularnie serwisowany nic się nie stało.
~m4rj4n
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Były ale od biedy dało sie jeździć. zawsze. Alternator- dojechało sie do mechanika bez świateł. Rozrusznik- odpaliło sie na pycha.
~7777777
Hatchback 1.3 68KM 50kW
jeżdze nim codziennie i nie było sytuacji że by się coś zepsuło podczas jazdy albo bym nie dojechał czy nie odpalił.
Skoda Felicia I Hatchback