Lista ocen Skoda Felicia I Hatchback 1.3 68KM 50kW 1994-1998 (107) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 176 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FELAA ;-)
Hatchback 1.3 68KM 50kW
j.w. P.S. - wadą skody felicji jest tylna klapa - rdzewieje w okolicach listwy nad tablicą rejestracyjną ponieważ w tym miejscu jest spawana... po paru latach zaczyna rdzewieć i klapa do roboty... TO JEST NAJWIęKSZYM MANKAMENTEM TEGO SAMOCHODU
~Montero
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Nie było poważnych usterek,termostat,dwa razy łożyska koła,popsułem sondę ale dlatego że miałem instalację gazową bez komputera,póżniej go założyłem,naprawiałem hamulce z przodu-z jednej strony zacięły mi się klocki ale naprawdę części są tanie
~Tomek_20
Hatchback 1.3 68KM 50kW
W moim samochodzie pojawiły się ślady rdzy w okolicach uszczelki tylnej szyby i na obrzeżach nadkoli. Trzeba na to uważać i możliwie zapobiegać. W moim aucie raz musiałem wymieniać tłumik, w którym w wyniku rdzy powstała dziura.
~ag colin0@wp.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
rdza - tylna klapa , maska , okolice lamp, okolice wlewu paliwa, podszybie, dach - purchle itd robie zaprawki tu a nowe ogniska obok ; awarie zawieszenia i hamulców - cylinderki tylne , h. ręczny, osprzęt silnika
~kosmokrator@2com.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
padł czujnik na głowicy termostatu, ale to szczegół, szumi coś z przodu po prawej - wszyscy mówią, że łożysko, ale nikt nie jest pewien na tyle żeby wymienić i zagwarantować, że po wymianie szumieć przestanie.
~młody25
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Z poważnych awarii to ostatnio (jakiś miesiąc temu) padła mi pompa paliwowa, ale było to z mojej winy, gdyż w baku praktycznie nie było paliwa, oraz musiałem wymienić alternator i rozrusznik.
~Tomek_20
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Tylna klapa wykonana jest z gorszej jakościowo stali przez co jest skłonna do korozji w okolicach uszczelek. Rdza pojawia się także nad kołami i na tłumiku, który już raz wymieniałem.
~cypher81@o2.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Spalił sie tylko automat wtryskowy ( a dokładniej cos w środku - jakis układ scalony) a że to cały jeden cały element to trzeba było wymienić cały układ. Z większych problemów nic więcej
~Arturo
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Jedyna poważniejsza usterka uniemożliwiająca jazdę to pęknięty uchwyt węża w chłodnicy. Oczywiście pomijam rdzę, która występuje praktycznie na każdym elemencie karoserii.
~arkjar07
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Praktycznie nie wystąpiły jedynie co trzeba było wymienić to dwa razy termostat bo mocowanie nie wytrzymywało i nie spaniał swojej roli reszta nic się nie działo.
Skoda Felicia I Hatchback