Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback (481) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 630 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JAca
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo często drobne usterki elektryczne. A to jakaś wiązka padnie, a to czujnik ale bolączką są zamki padły już trzy. Po za tym częste awarie hamulców. Samochód niski 2 razy spawałem już przedni spojler.
~RYszard
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
ja te auto mam od nowości przejechałem 400tyś kilometrów i tak naprawdę nie miałem z nim wiekszych problemów myśle tak pod 500 tys powinienem wykręcic bez problemu ale ostatnio coraz mniej jężdze
~tymonal@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Często (mój trzeci!) uszkodzony trójkąt świateł awaryjnych (ok 80zł). Lecz po wymianie ostatniego nie miałem czasu kiedy wymienić uszkodzonego, sam się naprawił:-) Nie "skleja się". Poza tym nic.
~Irek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie zauważyłem czegoś niepokojącego. A miałem porównanie do innych samochodów służbowych w firmie. Przez wgląd na dobre imię nie wymienię marek, ale czasem to był "dramat". Octavia to przy tych modelach ideał.
~KG45@interia.pl
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Skrzypi zawieszenie przednie, jest to bardzo demerwujące dla kierowcy. Nie jest dopracowana pokrywa bagażnika łącznie z całą klapą tylnią. Przy słabszych drogach słychać nieprzyjemne drżenie plastików.
~MP
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
elekryka już dwa razy siadala pierw światla póżniej kierunkowskazy, z salonu wyjechala bez przykreconej klemy i wycieraczki byly odrazu do wymiany bo nie sciagaly wody tylko ja rozmazywaly po szybie
~sebek124
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Gdy dbacie o auto i robicie wszystko na czas nie powinny się zdarzać. Ale pamiętajcie to tylko auto i to tak jak w moim przypadku już kilkuletnie więc wszystko może się zdarzyć.
~Arur
Hatchback 1.4 MPI 75KM 55kW
Nic poważnego przez 155 tyś km. Słabe są elektryczne podnośniki szyby i tarcze hamulcowe. Nawet zawieszenie jest jeszcze orginalne i nie ma najmniejszych luzów.
~Prz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Standardem jest popsuty zamek od kierowcy - co ma wpływ na działanie alarmu - niebezpieczeństwo zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie. Popsuło się też zamknięcie od podłokietnika.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I Hatchback
6,3
8,4
10,3
~pumeks4@op.pl
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Nie licząc instrukcyjnych przeglądów i wymian, 1 przepalona żarówka świateł drogowych co uważam za bardzo dobry wynik - autem jeżdżę codziennie do pracy licząc od dnia zakupu.
Skoda Octavia I Hatchback