Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback 1.6 75KM 55kW 1996-2001 (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gfeliksiak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Może jestem teraz wkur........ ale powiem szczeże samochód szanowałem i nie wyczyniałem nim różnych głupot . Dbałem o niego lepiej niż o siebie a tu nagle po 118000km padła skrzynia podobno w VW to jest normalka , tak twierdzi mój mechanik, a i kumpel z serwisu powiedział że to w skodzie i vw to normalka
~moresbyoo
Hatchback 1.6 75KM 55kW
jakosc jak najbardziej adykwatna do ceny. Mozna tak samo jezdzic skoda za 10 tys jak i passatem za 15. Mimo wszystko będę mile wspominał kiedyś skodę mimo delikatnych niedociągnięć i mojego \"felera\". Na wiosnę postaram się sprzedać.
~moresbyoo@interia.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Cena niska jak na takie auto. Przeogromnym plusem jest to, że \"jedynka\" jest produkowana do dzisiejszej pory i wiele osób dokonuje jej zakupu nie zważając na to, że jeździ się autem \"oklepanym przez społeczeństwo\", ale za to bezawaryjnie:)
~atomski@polbox.com
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Oglądałem ostatnio Civica . Nie umywa się pod względem materiałów wykończeniowych do Octavii. Octavia ma np dodatkowe uszczelki (chyba zamszowe) w drzwiach. Niech ktoś sobie obejrzy drzwi i uszczelki Civica. Zenada.
~tarrat
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Dobra jakość za baardzo rozsądną cenę. Niestety jest to mój pierwszy nowy samochód tej klasy i moja ocena może być nieco zawyżona (punk odniesienia tylko do używanych ale nie zbyt starych aut).
~mota1000@o2.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
za 40000zł auto któro niema nic w wyposarzniu mikre kółka słabe chamulce dzięki małym traczą (większych sie dało zmieścić w małe kułka) jest rozpomo powanym do 4,5m golfem z jego rozstawem kół i osi
~mota1000@o2.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
za 42 tyś ZŁ dostałem samochód z dwiema poduszkami, ABSem (świetna rzecz nie potrzeba ESP), 14 calowymi kółeczkami, z bylejakim silniczkiem do tego paliwożernym
~MWCom mwcom@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
podstawowe wersje mają dostępne ceny,ale te bardziej "wypasione" już trochę gorzej, chyba warto czekać na promocje lub końcówki/początki roku i wyprzedaże modeli "starzejących się"
~tarrat
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jak za tę cenę, jakość bardzo dobra. Na pewno zastanowię się nad zakupem nowszego modelu w którym ponoć poprawiono niedociągnięcia pierwszego.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I Hatchback 1.6 75KM 55kW
7,7
10,3
~Kuba
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Zadbane auto z rocznika 1998 można kupić na ok.24 tys złotych (oczywiście jak jest bardzo zadbane, tak jak moja Octavia ;-) )
Skoda Octavia I Hatchback