Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback 1.6 75KM 55kW 1996-2001 (59) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oktawiasz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
bardzo niepewne prowadzenie (przynajmniej na seryjnych balonach 185/80R14) w zakrętach dusza na ramieniu. strach szybciej przez zakręt przelecieć. przy wyższych prędkościach myszkuje - męczący na austostradzie pow 150kmh. za to przynajmniej komfortowy. dziury wybiera, szkoda że tak głośno.
~2pac
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jak na samochod w tej cenie i na jakosc polskich drog... po prostu miodek :). nie za twardo nie za miekko, tak w sam raz, nieoczekiwane sytuacje na drodze nie beda jakims szczegolnym wyzwaniem. Tylko nalezy zmienic opony na troszke szersze 16´´.
~mota1000@o2.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
żenada opony 175/80R14 nie nadają sie do niczego auto myszkuje jest twarde a jednocześnie do tego tragicznie buja w próżd i w tył co jest spowodowane miękimi sprężynami a posiadanymi stabilizatorami i za dużą karoserią
~biedny, zacofany ale ładny i inteligentny
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Wyraźnie czuć i słychać po czym się jedzie i jak szybko, nie jestem chojrakiem i nie jeżdżę nią zbyt szybko ale wydaje mi się, że i tu jest całkiem nieźle. W zasadzie bezawaryjna sprawa tylko trochę głośna.
~moresbyoo
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Bezproblemowy. Nic nie było jeszcze robione od jej kupna. Powoli zużywający się. Auto dobrze trzyma się drogi ze względu na swoje gabaryty, nie ściąga. Kierownica w sposób zadowalający reaguje na każdy ruch.
~marcin
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jak na taki przebieg i wiek auta to zuzycia w normie.Tylko amortyzatory do wymiany.Troszke twardy i glosny na wybojach lub kocich lbach....ale to nie mercedes :)
~czoperski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Nie jest najgorszy. Prowadzenie w miarę pewne. Zastrzeżenia mam tylko do zakrętów pokonywanych przy dużych prędkościach i nierównej nawieżchni. Mogło by byś odrobine lepiej.
~Sebastian
Hatchback 1.6 75KM 55kW
mam wymienione amorki na eibacha i zaciski fredro tarcza brembo trzyma sie drogi wzorowo i chamowanie sprawia wręcz bulll :] hehe pasy nienadanzaja seryjnie tez było bardzo dobze
~Pawelels4
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Układ jezdny w porządku choć z biegiem lat Skoda trochę \"zmiękła\". Największą zaletą jest tu wytrzymałość. Samochód stworzony na polskie drogi.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I Hatchback 1.6 75KM 55kW
7,7
10,3
~wiecho
Hatchback 1.6 75KM 55kW
2 drążki kierownicze do wymiany, po 3 latach znów mi coś tam stuka. Pora do mechanika. Tu lekkie rozczarowanie. Ale prowadzi się komfortowo.
Skoda Octavia I Hatchback