Lista ocen Skoda Octavia I (79)

3,6
~J
Kombi 2.0 115KM 85kW
Bardzo dobrze wyposażone auto (ABS, 4xairbag, full elektryka, komputer, napęd 4x4, climatronic) za naprawdę konkurencyjną cenę. Wnętrze niestety ponure (czarno) i zaprojektowane z typowo niemiecką finezją ale za to funkcjonalne. Silnik 2.0 radziłbym nabywcy zastąpić 1.8T ale to już niestety większy wydatek a 115 KM raczej wystarcza.
~Alessandro
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Niezły komfort jazdy, dobra przyczepność, bardzo pojemny bagażnik, troszkę zbyt duże zużycie paliwa. Ogólnie samochód wart polecenia !!!
~MrKoksu
Hatchback 2.0 115KM 85kW
słaba do tyłu - w lusterkach widać klamkę tylnych drzwi, a nie zderzak. trzeba cofać na wyczucie. w tylnej szybie też słabo, bo bagażnik do góry zadarty (Widoczność)
~RAFOLS
Kombi 2.0 115KM 85kW
Auto oceniam bardzo dobrze cena zakupu nie wysoka z dobrym wyposażeniem silnik dobrze pracuje z LPG skrzynia działa bez zarzutów. Jak się trafi na dobry egzemplarz to auto na pewno długo po służy, produkcja 1999 a auto nie posiada ani grama rdzy. Gorąco polecam jeżeli ktoś szuka auta prostego i bezawaryjnego.
3,1
~Ł.
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Na wolnych obrotach drga i drgania przekazywane sa na kierownice - podobno "ten typ tak ma i tyle". Kiepska elastyczność.... (Silnik)
2,5
~RUMBURAK
Hatchback 2.0 115KM 85kW
auto na poziomie Nubiry kiedys jezdzile w firmie ,tylko nubira byla wieksza
3,8
~Jagoda
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Przy prędkości ponad 100 km głośny w środku, często zdarza się że nie działa zapalniczka, i dosyć duże spalanie
~lmatu
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Zaraz po opuszczeniu salonu Skody usłyszałem (przy przekroczeniu ok 50km/h) świerszczenie o okolicach lewych tylnych drzwi. Początkowo podejrzewałem niedomkniętą szybę w drzwiach. Jednak rodzina wybiła mi to z głowy. Słyszałem o występujących wadach fabrycznych, które powodują takie objawy. Trzykrotna wizyta w serwisie nie przyniosła żadnego efektu, poza tym, że próbowano regulować zamek w drzwiach tak, że zamykają się one nie naturalnie. Może... (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,8
~frustrat
Hatchback 2.0 115KM 85kW
fantastyczna dynamika , duża ładowność bagażnika , twarde zawieszenie, dobre ESP, przy tym silniku polecam dokupienie ,dobry jako sam rodzinny dla tych co nie muszą szpanować marką a chcą wygodnie pojezdzić
~Piter z Lubina
Kombi 2.0 115KM 85kW
Trasa Lubin-Kudowa Zdroj ok 170 km w jedna strone spalanie 6,6 litra przy spokojnej normalnej-przepisowej jezdzie,a powrot z Kudowy do Lubina przy eco-jezdzie to 6,0 litra.Spalanie ponizej 6 l. jest malo realnie,wyniki ponizej 6 litorw to tylko w dieslu mozna robic :).Ocena wg mnie to -5. A wiekszosc pisze ze duzo im pali hmm...Pozdro. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )