Lista ocen Skoda Octavia I (114)

~supermaryo@wp.pl
Kombi 1.6 75KM 55kW
fajne autko. Wygodne na trasach ,niezawodne. Tylko a dużo pali.
~mihnu
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Może mi sie trafił felerny model, ale poszła skrzynia. =] I 2000zł do tyłu. (Skrzynia biegów)
~marketing@voigt.com.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
za te pieniądze rewelacyjny wózek
3,8
~zeby20@wp.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
W tej cenie samochód godny polecenia.Instalacja gazowa bardzo dobra.Osiągi na gazie lepsze jak na benzynie i cicha praca silnika.Instalacja gazowa dosyć droga ale warto zinwestować.Gaz sekwencyjny.
3,5
~Sebastian
Hatchback 1.6 75KM 55kW
W sumie niezły samochód, kupiłem za słaby silnik - odradzam ten model - jest wołowaty, zżera sporo paliwa. Skrzynia biegów nie jest dopracowana - nie zawsze wskakuje 3 bieg. Poza tym sprawuje się dobrze. Bardzo duża przestrzeń z przodu - nawet dla bardzo wysokich i dobrze zbudowanych osób. Duża przestrzeń bagażowa.
4,1
~wieslawgwozdz@interja.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
silnik 200tyś po 100tyś wymienione pierścionki były wadliwe (Silnik)
~grzes
Hatchback 1.6 75KM 55kW
bardzo ladny wyglad , nie powtarzalny, wnetrze spoko, dobra do tunningu
3,7
~gregzwol@poczta.fm
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Przyzwoity samochód jak na polskie warunki; silnik trochę za słaby i za głośny ale za to oszczędny. Widoczność z tyłu ograniczona, bagażnik doskonały/ co prawda kosztem tylnych siedzeń/. Z usterek - szybko zatarły się wycieraczki. W sumie moja ocena to dobra 4.
~krzysiek.jozwik@wp.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
nierówna praca silnika, dość głośny.Po instalacji gazu sekwncyjny odziwo jest bardzo dobrze (Silnik)
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I
6,1
8,7
~A. Marzec
Hatchback 1.6 75KM 55kW
dwie wymienione skrzynie (słyszałem o wiekszej ilości takich przypadków (Skrzynia biegów)