Lista ocen Skoda Octavia II (412) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 457 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel_g
Scout 2.0 FSI 150KM 110kW
Cena wysoka, 30% wyżej niż zwykłej Octavii... I chyba jest za co tyle płacić. Ale sumarycznie, zważywszy, że i zwykłe Octavie nie są tanie, wychodzi naprawdę drogo. 7-letni Scout z silnikiem benzynowym porządnie utrzymany to ok. 35-40 tys. złotych...
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Full opcja z plusem (szyber dach, jasna tapicerka, itd.), przyspieszenie ok. 8,5 do 100 km/h, pakowny, wygodny, ergonomiczny, z kapitalnymi właściwościami jezdnymi i kosztował ...nie całe 100k PLN. Poza przestrzenią dorównuje tylko (chyba) Golf.
~Zadowolony
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Jakość niemiecka (PASSAT, GOL) wszystkie podzespoły wzięte z Passata albo Golfa w cenie poniżej 50 tyś. PLN. Niestety tych aut już nie ma na rynku, a w takiej cenie jako SKODĘ można kupić co najwyżej Fabię i to jeszcze ze słabiutkim silnikiem.
~gargli
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
nie ma lepszego, bardziej przestronnego, bardziej funkcjonalnego, o wyższym komforcie jazdy i w TEJ CENIE auta. Cena do jakości - super. Auto przejechało przez 2,5 lat 50 000 km a jedyne koszty to paliwo i 1 przegląd. Zbliża się trzeci,
~Fospil
Hatchback 2.0 TFSI 200KM 147kW
Tutaj sprawa jest jasna. Żadna marka, model i wersja nie oferuje tak korzystnego stosunku ceny do rocznika, mocy, właściwości jezdnych i wyposażenia. Oczywiście jeśli szukamy auta sportowego a przy tym w pełni nadającego się do codziennego użytku.
~Smulu
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Wnętrze wygląda dobrze, choć nie ma co porównywać z konkurencją z wyższej klasy. Dałem za nowe auto 55090 zł więc jak za tą cenę to bardzo dobre auto. Na pewno nie wziąłbym Octavii II FL za 70 tys - to za dużo, chyba że silnik miałby min 140 km.
~ArekC
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
To zawsze sprawa dyskusyjna. Zwłaszcza przy zakupie auta nowego. Ja nie znalazłem lepszej całościowo oferty. Troszkę powalczyłem o cenę przed zakupem. Doposażyłem auto w to co wydało mi się ważne i zamierzam pojeździć nim dłuższy czas.
~Michał B.
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Uważam, że bardzo dobry. Za 16900 kupiłem przestronne rodzinne auto, które wprawdzie dynamiką nie powala, ale za to jest niesamowicie ekonomiczne. Trzeba się liczyć z potencjalnymi drogimi usterkami, jak to w nowoczesnym dieslu.
~Silje78
Hatchback Facelifting 1.6 MPI 102KM 75kW
Trudno oczekiwac wodotryskow od samochodu, ktory kosztowal 60tys w 2012r. Mial byc wygodny (wysokie osoby korzystajace z niego), tani w eksploatacji (gaz) i nie kosztowac wiecej niz w/w 60tys. Wszystkie te warunki spelnia.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II
6,2
9,8
~god
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jakość wykończenia wnętrza bobra. Tapicerka się nie wytarła, plastiki też dość odporne na zarysowania. Oczywiście zawsze mogłoby być taniej. Kupiłem auto w listopadzie ze znacznym upustem. Myślę, że samochód wart swojej ceny.