Lista ocen Skoda Superb II Sedan (71) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof Lipiński
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Manualna skrzynia biegów - jest to bardzo dobry wybór. Trwała, bezobsługowa i bezawaryjna w przeciwieństwie do skrzyń DSG.
~Zaxmi
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jak to dsg z tej generacji. Nie jest to sportowy samochod żeby zmieniał biegi raz dwa ale z całego serca polecam.
~Uzzytkownik
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Krótka jedynka ogranicza zapędy miejskiego wyścigowca ze świateł. Ogólnie bardzo elastyczna w połączeniu z silnikiem diesla.
~MirMac
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
DSG- no comments! Nie wiedziałem przed zakupem że wymiana oleju w skrzyni DGS jest co 60.000 km i kosztuje 1000 PLN :-(
~Krystian1986
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Nie mogę się do niej przyczepić, po mimo 260 tys na liczniku pracuje bardzo dobrze i bez problemu.
~Sebastian Nowak
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Długie przełożenie pozwalają na oszczędną jazdę. Żadnych utrudnień przy wrzucaniu biegów.
~Krzych
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
zmiana biegów bajka, ale co z tego jak padła po 62 tys. przebiegu już po gwarancji, a o samochód dbałem
~Ianusz
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
precyzyjna. WYmaga nieco siły do wrzucenia biegu; w sam raz, żeby nie być rozlazłym w trakcie jazdy
~Bogdan
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Najlepsza skrzynia z którą jeździłem. Warto przejechać się na jeździe próbnej i porównać z innymi.
~Atom
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Nieco \"krótki\" pierwszy bieg, zwłaszcza wyczuwalne przy próbie szybkiego rozpędzania.
Skoda Superb II Sedan