Lista ocen Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2008-2013 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Uzzytkownik
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Zależy od buta. Natomiast przy tej wielkości samochodu jest doskonale. W mieście przy dłuższej spokojnej jeździe (>10KM) spalanie spada do katalogowych 6,9L/100KM. Krótkie przebiegi + korki + "nie jestem ostatni na światłach" = 8,5 - 9L/100KM. W trasie znakomicie: - Do 130 KM/h + drogi jednopasmowe + spokojna jazda (ale nie zawalidroga) = 4,8L/100KM. - Do ok 160 KM/h + drogi jednopasmowe + spieszy mi się = 5,5 L (czytaj normalne wyjazdy...
~Marceli
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Ta niby ekonomi że niby mało pali ale pic mało pali jeśli jeżdzie się jak ciamajda w normalnym użytkowaniu o ekonomi mowy niema. Miasto 9 -10 litra to norma a cał ta gadanino o \"małym spalaniu bo to nowoczesny silnik to dopiero pic\" ( dodatkowa informacja silniki Benzynowe TSI to jak 2.0 TDI PD najgorsze silniki europy \"TYV\" \"DEKRA\" i gdzie ta niemiecka solidność odp. w chinach )
~uzzytkownik
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jest bardzo tanio. Przeglądy wraz z cześciami kosztują ok 600 zł. Opony są w najpopularniejszym rozmiarze (marki premium za 330zł/sztuka). Części eksploatacyjne są wspólne z VW - ceny są mocno konkurencyjne.
~Kamyk
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
To temat rzeka, ciężkość stopy jest wykładnikiem spalania w każdym silniku. Tu nie inaczej ale nie są to wartości magiczne. Jak na wymiary auta to rewelacja. Jak jechałem na pełnej kur.. to spalał jak ził.
~Ianusz
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
No tutaj bardzo sympatycznie. Na razie mało przejechałem ale średnie spalanie na poziomie 4,7 to mi się podoba. Założę się, że moja żona będzie potrafiła jechać nawet na 4 litrach;)
~Tak i Nie
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
miasto niestety ale 10 l i pic że pali mniej to babci można wciskać trasa lepiej 5,8- 6.9 zależy od stylu jazdy.
~maras86
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Póki co żadnych niespodziewanych wydatków
Skoda Superb II Sedan