Lista ocen Skoda Yeti Minivan (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek73
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Największy atut tego samochodu. Jest bardzo przestronnie. Mnóstwo różnych schowków, dwa gniazda zapalniczek w kabinie i jedno w bagażniku. Z przodu dużo miejsca zarówno na nogi jak i nad głową. Z tylu również dużo przestrzeni. Dzięki konfiguracji trzech oddzielnych tylnych foteli można dla dwóch osób wygospodarować miejsce jak w luksusowych limuzynach. Rewelacja! Mój yeti ma przyciemniane tylne szyby i rozkładany dach panoramiczny, więc mogę...
~Fajerant
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Temat parciejących uszczelek tylnych drzwi to jest coś co nie powinno sie zdarzyć w XXI wieku. Koszt nowej poza ASO to ok. 400 zł na strone. Starsznie drogo. Można to zrobić sposbem domowym i też nie jest źle ale ogólnie to lipna sprawa. Poza tym "buda" ogolnie nie odbiega jakością od tego co dziaisj prezentuje motoryzacja.
~Viper
Minivan 1.8 TSI 4x4 160KM 118kW
Po 7 latach użytkowania korozja zżera drzwi przednie i tylne, nie sądziłam że skody mają aż tak słabe blachy. Problemy z naprawą gwarancyjną.
~jfidelk
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Był problem z piaskowaniem tylnych drzwi - mnie jakoś ominęło, po 7 latach tylko kilka odprysków w tej okolicy (być może węższe opony mają pozytywny wpływ?)
~Chiszpan
Minivan 2.0 TDI CR DPF 110KM 81kW
Tu porażka. Doły drzwi i przy klamkach rdzewieje. Dobrze chociaż że progi i podłoga jakoś się bronią. Słabo.
~papo
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Ciekawy wygląd, ale kiepski lakier i rdzewiejąca blacha.
Skoda Yeti Minivan