Lista ocen Skoda Yeti (100)

3,3
~Pan Marian
Minivan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Da się normalnie jeździć. Nie jest prawdą ,że silnik jest kłopotliwy. Jedyne co trzeba robić to sprawdzać olej i ewentualnie uzupełnić ale też nie jakimś wiadrem tylko trochę. Autko ma dużą przestrzeń, wygodne siedzenia żwawy silnik jedynie spalanie mogłoby być troszkę mniejsze. Po Warszawie bierze 10.5/12 litrów benzyny na szczęście paliwo jest coraz tańsze. Jeśli chodzi o hałas wewnątrz to nie przesadzajmy, ciszy absolutnej nie ma ale to nie...
~4x4
Minivan 1.8 TSI 4x4 160KM 118kW
miałem duże obawy decydując się na pierwszą skodę ale z każdym kilometrem przekonuję się,że był to dobry wybór.
~MARIO
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Kultura pracy wyśmienita, nie jest to sportowe cupe ale pazura ma. Na 5 po mieście spokojnie przy 1500obr/min (Silnik)
~Tsi
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Celujący z minusem. Dlaczego taka ocena, wszystko wyjaśnione poniżej.
~yetiski
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
na dziś jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru
~Krzysio:)
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Skoda yeti to super autko:)na ta chwile niezanienil bym go na zaden inny samochud.4x4 pedzi po sniegu jak po suchym asfalcie:)od kiedy mam to autko to lubie zime i macham sasiadom ktozy nie moga wyjechac.hehe
~zielony
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 170KM 125kW
Bardzo dobry samochód, świetne przyspieszenie, znośne koszty utrzymania, w miarę niskie spalanie. Jedyną wadą jest trochę mały bagażnik.
~borbet1
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Ogólnie fajne autko, bardziej funkcjonalne niż sedan, wygodniejsze i inne niż wszystkie.
~Piotr
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód kupiłem "oczami" - podobała mi się sylwetka, zależało mi na podwyższonym zawieszeniu, bo często jeżdżę po polnych drogach. Z każdym miesiącem uzykowania bylem z zakupu coraz bardziej zadowolony. Doceniam zwłaszcza wysoką jakość wykonania wnętrza - miękkie plastiki, żadnego skrzypienia. Choc auto ma napęd tylko na przednia oś, to wysokie zawieszenie daje mu dobre właściwości terenowe w tym zakresie, w jakim ich potrzebuje -...
Dziennik kosztów dla Skoda Yeti
7,2
7,2
~dan
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
oceniam auto a nie porównuję do innych marek czy klas samochodów. jest to poprawnie skonstruowany samochód o odbiegającej od innych marek stylistyce bryły pojazdu. Wnętrze jak najbardziej przyjazne kierowcy.