Lista ocen Ssangyong Actyon (41)

3,5
~Rav
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
ciekawe auto lecz serwisy nie radzą sobie z usterkami a nawet ich nie widzą równie dobrze można go nie serwisować i czekać aż się rozpadnie. gdyby nie fakt że odpadło mi koło jak najbardziej poleciłbym ten model.
~luk-j-no
Pick Up 2.0 Xdi 141KM 104kW
kupiłem to auto jako nowe wybierałem między: NAVARA, L200 i ACTYON SPORT niestety na HILUX nie było mnie stać... Obecnie po 38000km nie zamienił bym się na innego mało znana marka ale autko naprawdę świetne
~Ossowski DESIGN
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Bardzo udany zakup, solidna konstrukcja, w niczym nie ustępująca utytułowanej konkurencji. Polecam przeciwnikom nudy i monotonii na Polskich drogach. Spisuje się na medal, ale pamiętajmy, że każde nowe auto posiada tzw. choroby wieku dziecięcego... myślę, jak SsangYong wyciągnie wnioski (już od jakiegoś czasu jest dostępny nowoczesny automat) to będzie super... Ossowski DESIGN
~peter
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
bardzo oryginalny wygląd mnustwo ludzi ogląda się na ulicy czyli nietuzinkowy warty większej popularności ,albo noże nie bo miło być oryginalnym posiadaczem oryginalnego samochodu
~Gośka
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Dotąd jeżdżąc Toyotą myślałam,że nie ma lepszych i bardziej niezawodnych aut- okazuje się,że są i właśnie markę Ssang Yong polecam każdemu.
2,5
~Robertlb22
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Do przebiegu 100 000km nie było wiekszych problemów! Ale nie polecam tego auta! Przede wszystkim servis z jakim miałem doczynienia do d..y. Cos nie tak z rolkami czy napinaczem od paska. Popiskuje! Nadmieniam ze za jakies 20 000 ostatnich km to juz drugi pasek i jakas rolka. Ojciec troche jezdzi po lekkim terenie, wiec moze to dlatego sie pierdzieli. Ale to w koncu miał bys samochód terenowy!!! (Silnik)
~Marcin
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Wzięty z salonu z obawa czy nie popełniłem błędu. I jestem zaskoczony , pomiomo sporego przebiegu samochód bezawaryjny.
~Grzesiek
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Bardzo dobra, przód bardzo dobra,boki nadrabiają duże lusterka,tył gorzej ale czajniki załatwiają sprawę(naprawdę pomocne). (Widoczność)
~Radek
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Gdyby było 5 cm więcej miejsca na nogi z przodu i z tyłu było by super
Dziennik kosztów dla Ssangyong Actyon
13,3
~Robur
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Silnik bezawaryjny jak na taki przebieg, po gwarancji serwisowany o mechanika znającego markę MB (Silnik)