Lista ocen Ssangyong Actyon (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rav
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
czujnik deszczu- kpina, plastiki kruche pękają klamki od wewnątrz, strzelające przyciski od spryskiwacza, fabryczne głośniki tragedia a spróbujcie zamienić je na porządna wręcz nie możliwe głośnik stanowi integralną część drzwi- tandeta. zapowietrza się napinacz łańcuszka rozrządu i dzwoni. serwis bezradny. siedzenia (kierowcy przede wszystkim) coraz bardziej się ruszają na boki dostają luzów pływają. rozpadają się zgrzewy blach na pace
~Grzesiek
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Przy takim typie auta trzeba się liczyć że niektóre części będą trochę kosztowały ale Action posłusznie przyjmuje zamienniki i nie jest źle a gdy ma się trochę głowę na miejscu to dużo przy nim można zrobić samemu i auto wybacza jak się go poznaje od strony technicznej.
~Budex
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Od 2009 do dziś nic nie naprawiałem, trafiła mi się doskonała sztuka. W stosunku do L 200 i Vitary to cudeńko . L 200 i Vitara - co roku coś padało albo elektryka lub silnik.
~Radek
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
61 tys, km i nic (odpukac), kolega ma 205 tyś i poleciał jakiś uszczelniacz na bo płyn od wspomagania schodzi, od nowości nie wymieniane świece żarowe
~Robur
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Jeszcze nie miałem takiego samochodu a było ich 7 sztuk aby po takim czasie i kilometrach nic nie padło.Actyon jest bezawaryjny .
~Mariusz
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
problemy z pedałem gazu żarówki reflektprów (mimo stosowania wysokiej klasy żarówek ) wymiana 7 razy w roku
~Mairusz z Krakowa
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Brak, od 2009 nie robiłem nic , jedynie co to w zawieszeniu bo gumy parciały z racji wieku.
~luk-j-no
Pick Up 2.0 Xdi 141KM 104kW
z drobiazgów denerwują mnie plastiki które troche skrzypią jak oprę lewe kolano o tapicerkę drzwi :/
~Marcin
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Tylko pasek lubi w wilgotne dni popiszczeć, innych usterek brak.
~Amg
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Brak-kupiony od pierwszego właściciela który się zapierał że nic nie robił.