Lista ocen Ssangyong Actyon (22) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luk-j-no
Pick Up 2.0 Xdi 141KM 104kW
No niestety tutaj mój automat + 2 tony auta pokazują rogi i minimalne spalanie jakie maiłem w trasie delikatnie traktując pedał gazu i prędkość max 130km/h uzyskałem 9 litrów, średnio mam 11 l. a jak szybko jeżdże albo zima po mieście to 13 l. łyknie spokojnie. Serwis nie jest tani ale autko jest na gwarancji więc trzeba płakać i płacić... ale zawsze to taniej niż audi czy mercedes
~Mariusz
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
paliwo na średnim poziomie 8,5 do 9 l/100 przy trasie 500km z prędkością 160-170 zużycie 11,5 l/100km cena przeglądów KOMPLETNE ZŁODZIEJSTWO Naprawy tragedia (zero umiejętności ASO )oczekiwanie na części 3 tygodnie
~Kaba
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Nic się nie zepsuło przez 50 tyś km a auto nie ma lekko. pancerny samochód. polecam każdemu nawet na co dzień jeśli nie przestraszy się wielkości auta. Nawet w miejscach uszkodzenia lakieru nie koroduje.
~lolo
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
To rasowy mercedes więc części tańsze od tanich marek jak VW, AUDI , BMW serwisy kuleją ale na rynku sporo mechaników co naprawią.Jest to solidana konstrukcja ML.
~Ossowski DESIGN
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Spalanie relacja masa/ilość paliwa bardzo dobra, trochę problem z kompetentnymi serwisami - sieć w trakcie rozwoju w Polsce. Napraw jeszcze nie poczyniłem żadnych.
~Grzesiek
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
No nie jest to Passat B4 ale też nie Porsche wiadomo kazde auto ma podzespoły co są droższe i tańsze kupując jakie kolwiek auto trzeba być tego świadomym
~Mairusz z Krakowa
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Super, od nowości nic nie wymieniane z powodu awarii itd, pomimo lat , kilometrów i soli i dziur na naszych drogach to samochód nie do zajechania.
~Adrian
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Tylko lać i jeździć , nic nie psuje się w nim. Po latach na naszych drogach nic nie stuka i nie puka, p[przeglądy przechodzi idealnie, nawet.
~Robur
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Koszty utrzymania- ilość oleju do silnika to prawie 8 litrów i biorę z górnej półki tylko temu ze nic w nim sie nie psuje i nie żałuje mu.
Dziennik kosztów dla Ssangyong Actyon
13,3
~a
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Zaskoczyła mnie ilość potrzebnego oleju do silnika aż 8 litów ale watro bo samochód jeszcze nigdy nie miał awarii.