Lista ocen Ssangyong Actyon (24) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Przebieg jest sporawy ale pomimo polskich dróg nie było robione zawieszenie i nie ma takiej potrzeby, zawieszenie nie do zdarcia. Jestem w szoku jak u diagnosty słyszę i widzę że jest OK.
~Robertlb22
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
problem z napedami! COs nie rozłaczało do konca i wogole dziwnie sie jezdzi z napedem na cztery! na szosowym auto podczas skretu schodkuje i tak jakbym hamuje! seris twierdzi ze jest wszystko ok!
~luk-j-no
Pick Up 2.0 Xdi 141KM 104kW
idealny na polskie drogi nawet duże dziury nie są problemem. I trzeba pamiętać że tylne zawieszenie jest na amortyzatorach a nie na piórach jak inne picupy dziki czemu jest jest miękko
~Mairusz z Krakowa
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Od nowości nie robiłem w zawieszeniu nic pomimo przebiegu na badaniach nie wykazywał wad czy uszkodzeń, ale z racji lat i soli zmieniałem elementy gumowe.
~Robur
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Do dnia dzisiejszego nie robiłem zawieszenia mimo tak wielkiego przebiegu i pracy w terenie jak na polskich drogach nic nie stuka nie puka.
~Radek
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Największy plus tego samochodu w stosunku do innych pick-up (Navara, L200, Hilux), prowadzi się jak duże kombi, jest miekki nie podskakuje jak w/w.
~peter
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
super trzyma się drogi układ na ramie więc niestraszne wyboje polskich dróg natomiast tam gdzie drogi są bardzej cywilizowane sunie wręcz idealnie
~Marcin
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Od daty zakupu nie było naprawiane pomimo że czasami zbaczało się z trasy i wjechało w pola czy do lasu.
~Mariusz
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Precyzyjny i niezniszczalny -od zakupu nie nie naprawiane i nadal wszystko OK.Bezawaryjny.
Dziennik kosztów dla Ssangyong Actyon
13,3
~Budex
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Rewelacja , od nowości czyli od 2009 nic nie naprawiałem a przebieg spory, na przeglądach nic nie wykryto.