Lista ocen Ssangyong Kyron I (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~king
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
na ramie nie będzie cudów ale nie jest żle, jeżeli ktoś jeżdzi tylko po asfalcie to proponuję zmienić ogumienie z "balonowego" 225/75/16 na 235/65/17 co poprawi zdecydowanie trakcję oraz dobrać oponki typowo szosowe, Michelin Diamaris są idealne i znacznie poprawiają kierowalność
~gorbi
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
nosi go w koleinach...ale można podobno dać węższee opony to pomaga ja nie próbowałem ...mam 255 60 18....drogi trzyma się dobrze wyciskam z niego 190 na autostradzie i jest ok ładnie sie trzyma...ale po naszych drogach to mało gdzie jes równo...
~anddob
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Auto na ramie, więc trudno domagać się więcej niż oferuje. Źle znosi podłużne nierówności- koleiny. Trudno też oczekiwac precyzji w układzie kierowniczym. Z zawieszenia za to nie dochodzą żadne nieprzyjemne stuki i zgrzyty.
~karwafak
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Jest może trochę chybotliwy, ale jak na takie wymiary to wynik jest jak najbardziej zadowalający. Jest bardzo zwrotny, można na miejscu zakręcić, trochę przy maksymalnym skręcie koła robią jakby mały uślisk.
~karol
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
trochę za miękki układ kierowniczy (co jest plusem w terenie), trakcyjność na asfalcie jest poprawna, na gładkim -bardzo komfortowo, na "polskiej szosie" daje się odczuć iż auto zbudowane jest na ramie
~Darek
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Charakterystyka zawieszenia jest twarda, ale samochod jest na ramie wiec nie moze byc "francuzem" mi to nie przeszkadza.
~Artur
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
dla mnie super, może słabo tłumi krótkie poprzeczne nierówności, ale poza tym rewelka
~ggm1@op.pl
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Ok. choć w sytuacji krytycznej (manewr wyprzedzania) samochodem zaczęło "bujać".
~Marek
Przy jeździe po prostej bez problem ow trzeba uważać powyżej 150km/h
Dziennik kosztów dla Ssangyong Kyron I
11,3
~Marek
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Zawieszenie dosyć komfortowe a w terenie radzi sobie zaskakująco dobrze