Oceny Subaru Forester II 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW 2004-2008

Najnowsze oceny Subaru Forester II 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW 2004-2008

3,7
~wicherek
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Z tymi hamulcami to naprawdę porażka, może i byłyby wystarczjące w Legacy ale mam wrażenie że Forester jest za ciężki i za szybki dla tych hamulców -TRZEBA UWAŻAĆ ! ciekawostki: - nie da się zamknąć środkowego nawiewu, jadąc szybciej wieje samo nawet jeśli pokrętło jest na OFF, metoda : zmienić z AUTO na nawiew na szybkę - komputer pokazuje jedynie średnie zużycie paliwa, chciałoby się jeszcze tylko zasięg ( szczególnie w 2,5XT :) -...
3,8
~macwac
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Bardzo oryginalny samochód, posiadający wiele zalet, jak i kilka wad. Ma świetny silnik, ale słabą skrzynię. Rewelacyjny napęd na 4 koła daje bezpieczeństwo na trasie i pozwala na jazdę poza drogą w 15-20 cm śniegu nawet pod górkę. Przyśpiesza jak samolot na pasie startowym, ale przy dużych prędkościach jest głośny i mało komfortowy. Polecam każdemu do jazdy po mieście i wypadów na wieś, lub w trasę. Odradzam jeżeli szukasz komfortu limuzyny,...
~Julek
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Auto sprowadzone w 2006 roku z Kanady. Wersja bogata 2,5 xs. Automat , klimatronik , skóra itp. Wersja wolnossaca wspaniale pracuje na gazie. Goraco polecam LPG pod warunkiem sekwencji w porządnym warsztacie. Samochód sprawuje sie idealnie , autko nie za duże , dynamiczne , w porównaniu z terenówkami ze sztywnymi mostami śmiga jak bączek.
~Jimi
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Samochód bardzo praktyczny, można poszaleć ( w granicach rozsądku oczywiście), pojechać do teatru , i z teściową i psem na działkę. Może nie jest piękny z wyglądu ( ale lubię czasem zdziwione i zaskoczone spojrzenia gości w Mercach i BMW gdy robia co mogą aby dogonić trochę pokracznego leśnika..
~wsebus
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Bardzo uniwersalne auto, gabaryty idealne dla małej rodziny. koszty utrzymania jeżeli serwisujesz na bieżąco śmieszne.
~Panzer
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Absolutne mistrzostwo świata. Im gorsze warunki tym lepiej jeździ, a na mokrej nawierzchni łykniesz każde auto bez napędu na wszystkie koła. Jeśli o Forka dbasz odda ci w trójnasób.
Dziennik kosztów dla Subaru Forester II 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
13,9
12,3
~kosa
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Rewelacyjny samochód! Kupiłbym nowy model, gdyby cena nowego egzemplarza nie wzrosłaby tak dużo, w porównaniu z poprzednikiem.
~Boombastic
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Auto dopracowane, ale pewne pewne wady psują pozytywny wizerunek (skrzynia biegów).
~fincz83
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, oprucz drobnych niedociągnięć i wzornictwa nie ma się do czego przyczepić. Poza tym silnik potrafi nam to wszystko wynagrodzić z nawiązką.
~Maciejo
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Ogólnie tak, jak chciałem samochód na pozór taki sobie. Lecz im dłużej go masz, tym jesteś bardziej przekonany o dobrym zakupie.