Oceny Subaru Forester III 2.5 230KM 169kW 2008-2012

Subaru Forester III 2.5 230KM 169kW 2008-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Subaru Forester III 2.5 230KM 169kW 2008-2012

~wbos
Terenowy 2.5 230KM 169kW
Powiem tak.W Porsche cayenne za którego zapłaciłem 150tys. w pierwszym roku użytkowania wsadziłem 70tys.zł.Land Roverem rocznik 2007 .wsadziłem w rok 20tys.zł, byłem średnio raz w miesiącu na serwisie.Zbiedniałem,Kupiłem Kia do firmy ,myślałem że będzie spokój.Okazało się że opinie o bezawaryjności tych samochodów to mit. Subaru wziąłem w rozliczeniu i w ogóle go nie oszczędzam ,jestem w szoku.To auto w ogóle się nie psuje,Jest jak...
~se
Terenowy 2.5 230KM 169kW
Jeżdziłem większością prestiżowych marek na świecie.Także lanserom będzie brakować argumentów żeby mnie przekonać do innego samochodu. Wiedz że homusiom, blondynkom i małolatom nie zaimponujesz jeżdząc tym samochodem .Nie poproszą cię pewnie też do podwiezienia na ślub.Lecz jeżeli mimo wszystko kupisz ten samochód to z pewnością zostaniesz zauważony przez dziennikarzy motoryzacyjnych z którymi mijając się samochodami pozdrowicie się...
~qba30
Terenowy 2.5 230KM 169kW
Ostatnia odsłona forestera pokazuje że jest wielu niezadowolonych użytkowników lecz bierze się to z tąd że wybierają silniki diesla który jeszcze jest niedopracowany i pojawiają się między innymi problemy ze sprzęgłem.Jestem pewien że gdyby tego diesla nie było znów byłoby 100%zadowolenia. Jeżdziłem wieloma samochodami.A przed zakupem forestera testowałem pare aut z tej klasy i kilka używanych z klasy wyższej. Dla mnie w klasie SUV do...
~Michał
Terenowy 2.5 230KM 169kW
Cieszę się, że kupiłem, ale nie żałuję że sprzedałem. Auto dla pasjonatów marki, szczególnie z silnikiem 2.5T. Bardzo drogie w eksploatacji. Co 1-2 miesiące coś (łożyska tylnych kół, łozysko pdopory wału, czujniki poziomowania ksenonów, nawet głupia uszkodzona śruba miski olejowej wymusiła wymianę całej miski),
~Sebastian
Terenowy 2.5 230KM 169kW
Bardzo miękkie zawieszenie, buja w zakrętach, krótkie fotele bez regulacji odcinka lendzeiowego, dłuższa trasa meczy, hałas od tylnich kół, pali jak smok. Idealny do miasta, zwinny, fajne wspomaganie, żwawy, szybki 230km, dobre światła ksenonowe, doskonała widoczność, dużo miejsca w kabinie.
3,5
~Jerry
Terenowy 2.5 230KM 169kW
Auto miałem 3 lata. Sprzedałem aktualnie ciesze się dislem w Volvo XC 60. Auto dawało trochę frajdy na początku. Jednak potem zaliczyłem parę usterek i mina mi zrzedła a portfel odchudził. Ale trzeba liczyć się z wydatkami kupując ten silnik, jeszcze raz bym kupił ale z innym silnikiem.
Dziennik kosztów dla Subaru Forester III 2.5 230KM 169kW
11,7
15,0
~bartek
Terenowy 2.5 230KM 169kW
kupiłem roczne auto z USA, obawiałem się wszystkiego, jednak po połowie roku użytkowania tego auta, jestem zadowolony, na poczatku spalanie nieraz ograniczało moje wyprawy, jednak instalacja LPG sprawiła iz ciesze się autem na 100%,nie przejmuje się opiniami iż do Subaru nie montuje się gazu, ogólnie polecam to auto wszystkim niezdecydowanym
~subaruholik
Terenowy 2.5 230KM 169kW
Byłem fanem motoryzacji i całe życie dążyłem do doskonałości.Ostatnio pomyślałem zmianie zmianie auta.Szukam,szukam,szukam i nic.To szukam w droższych-szukam ,szukam ,jeżdzę,testuję ,sprawdzam i cholera nic. Spotkałem wiele pięknych samochodów ale tyle w jednym co ma forester to nie znalazłem. Więc na razie pozostanie forester.(Już wiem o co chodziło z tymi co mówią że są zarażeni chorobą nieuleczalną co się zwie subaru)
~rafał
Terenowy 2.5 230KM 169kW
Żona nie zgodziła się na impreze to jest forester.Silnik jest idealny ciągnie od samego dołu,daje dużo frajdy z jazdy..pewność prowadzenia napęd i trwałość podzespołów to atuty tego auta..Zawieszenie od imprezy bardzo dobrze zestrojone.Napęd symetryczny.itd.ciągle objeżdzam większość aut na ulicy.Pali tyle co passat 4x4 na gnojówke. Jeżeli szukasz lepszego samochodu to szukaj dalej.
~Radecek
Terenowy 2.5 230KM 169kW
W zimę potrzebuje kilku km żeby pracować płynnie, ale nie oznacza to że szarpie jak osioł, raczej tylko potrafi się zawachać przy zmianie (Skrzynia biegów)