Lista ocen Subaru Legacy IV Kombi 2.0 TD 150KM 110kW 2007-2009 (11) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wasiu
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Wzór do naśladowania w klasie diesli. Nie słyszałem tak dobrze wyciszonego samochodu. Otwórz okno- wtedy usłyszysz, że samochód działa ;) Do 150 na godzinę kompletnie bezgłośny. Powyżej - słychać, że działa, ale nie jest to uciążliwe. W porównaniu do innych samochdoów wyciszenie podobne jak w nowej Toyocie Avensis. Passat, Mondeo czy Outlander- daaaaleko za Subaru!!!
~Tomek
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Mimo ze brak ramek w drzwiach nie odczuwam zadnych nieprzyjemnych halasow. Bardzo dobrze wyciszony, przy duzych predkosciach mozna swobodnie rozmawiac bez podnoszenia glosu. Minusem jest system audio, ktory ma kiepskie glosniki.
~użytkownik subaru
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Poprzedni właściciel zadbał o to i wyciszył kabinę.Mam porównanie,ponieważ żona również jezdzi Legacy z silnikiem Diesla,ale jej samochód niestety nie został dodatkowo wyciszony-na dłuższej trasie hałas jestuciążliwy.
~legacy
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Jak wcześniej wspomniałem początkowy klekot troche irytuje, jednak po tym jest już super. Jeśli dobre opony to do 120 km/h jest miło i przyjemnie, powyżej tej prędkości zaczynają sie szumy.
~x-men
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
moze tu napisze o systemie naglasniajcym-porownywalny z pojedynczym glosnikiem w malaczu, ale jest zaleta w tym aucie zaczalem sluchac audiobooki-bo nic innego sie nie da
~Max4x4
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Szyby bez ramek przy większych prędkościach szumią. Wiem że się je reguluje ale niewiele to daje.
~Marcin
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Trochę głośny na początku jak jest zimny silnik ale to standard w silnikach diesla.
~j23
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
chodzi o to, że słychać silnik tak jak powinien być słyszany. przyjemnie
~Tomek w-wa
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Jak na Diesla z drzwiamy bez ramek uważam, że rewelacyjna.
~kamil
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Za dobre, silnik słychać tylko przy wyższych obrotach.
Subaru Legacy IV Kombi