Lista ocen Suzuki Ignis (158)

~y_b
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Samochód jest dynamiczny, mało pali, w sam raz do miasta. Tylne siedzenia bardzo niewygodne, po złożeniu duża przestrzeń ładunkowa. Przy większym obciążeniu sporo traci na dynamice. Mógłby mieć większe koła. Brakuje mi troche elektrycznych szyb, ale przeżyje, na wyższą wersje nie było mnie stać, a kredytów nie biore :)
~Miś
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Bardzo dobry samochód za rozsądną cenę. Sporo miejsca w środku (choć nie w bagażniku). Przyzwoity silniczek. Szkoda, że tak nie lubi nierówności. Moim zdaniem ładny. Dobre wyposażenie w najwyższej wersji, ale nawet w niższych da się przeżyć. Polecam
~P.Z.
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
b. dobre parametry, na autostradzie, przy włączonej klimie i dwóch osobach osiągnełem 175 km/h. Naprawdę pokazuje to co potrafi powyżej 3000 obrotów. (Silnik)
~Tomcio
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
niezłe, ekonomiczne auto, dynamiczny silnik ale lubi duże obroty, słaba widoczność do tyłu może przeszkadzać niedoświadczonym kierowcom, świetnie spisuje się w trudnym terenie ze względu na duży prześwit
3,8
~Opty
Suzuki Ignis III
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
Bardzo fajny i w miare oryginalny samochodzik, raczej miejski niz wiejski ;).
~Renata O.
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
lekko haczy, szczegolnie wsteczny, szwy od skorzanej galki nieprzyjemnie pija w reke (Skrzynia biegów)
~Deere
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Samochody z jego klasy Punta, Fabie, Ibizy to przy nim ZERO.
~IGNIS FAN
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Mam Ignisa od nowości i przejechane grubo ponad 100tys.km więc mogę coś powiedzieć. Auto jest rewelacyjne. Mam porównanie do fiatów, fordów, skody, citroentów i paru innych którymi jeździłem a jeździłem sporo. Może nie ma wyszukanych bajerów jakie spotyka się w nowoczesnych autach ale ma wszystko co naprawdę niezbędne ABS, klima itd. Ma też najważniejszą cechę BEZAWARYJNOŚĆ. Przez wiele lat nie byłem w warsztacie z żadną usterką - jedynie...
~piotr65
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Trochę głośny na wyższych obrotach ale ja to lubie :) (Silnik)

Usterki Suzuki Ignis

Suzuki Ignis – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~b_jesis@tlen.pl
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Za 49.000 zł pełen wypas łącznie ze spojlerem alu felgami halogenami itd. itd. Ogólnie dość dużo miejsca jak na takie małe auto. Na drodze prezentuje się naprawdę fajnie. POLECAM !
Suzuki Ignis