Lista ocen Suzuki Swift III (44)

~Gruber
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
niesamowicie dobra widoczność z każdej strony, brak ślepego punktu (Widoczność)
~centu
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
Auto wiekowe , ale niezawodne . Ładnie pracuje silnik i mimo niedużej mocy (68 KM) dobrze sobie radzi w jeździe miejskiej . Jedyna rzecz , która mnie trochę irytuje to położenie przycisków sterujących szybami (między fotelami za dźwignią skrzyni biegów) . Nieźle trzeba się nagimnastykować , żeby w czasie jazdy uchylić lub zamknąć szybę . Koszt części nie jest wcale duży , choć niektórzy straszyli mnie przed kupnem auta :) Jest to moje...
3,6
~arni z Płocka
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
1,3 jest dobrym samochodem, ja z żoną, i 2 dzieci spokojnie 130 km / h ale wchodzi na głośne obroty no i zaczyna troszke trząść kierownicą, może to wina polskich dróg ....
~szafax
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
Samochód sprzedałem w kwietniu 2010 r i już za nim tęsknie :) Choć mój obecny jest rewelacyjny ale mimo wszystko brak mi RAKIETY :D
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
Silnik to najmocniejsza strona Swifta. Bardzo dynamiczny (Silnik)
~przemo
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
silnik bardzo dynamiczny szczególnie powyżej 2.5 tyś obr. (Silnik)
~mati
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
super auto w którym można sie zakochać miałem je sprzedać (Problemy z Pzu), ale go nie dajemy
~jasiek
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
miałem kłopoty przy prędkości powyżej 140 km/h samochód nie ciągnie na 5-tym biegu "jest mułowaty",
3,7
~jaro2003@wp.pl
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Paliwozernosc na poziomie, na trasie zuzywa 5,5l/100km, mankamentem jest slaby lakier, odpryskujac odslania bialy podklad, Akumulator na granicy zuzycia pradu, po 3 tygodniach postoju rozladowuje sie.
~MarmaPol
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
Dla mnie super. Szkoda że nie ma następcy o podobnych walorach i że Suzuki nie produkuje również większych aut.