Suzuki SX4 I Sedan 1.6 i 107KM 2007-2009 - Oceń swoje auto

I
Sedan
1.6 i 107KM 2007-2009

Oceny Suzuki SX4 I Sedan 1.6 i 107KM 2007-2009

8 % lepiej niż w segmencie Crossovery/SUVy/Terenowe ( 4,19 )

dodano 09.03.2011 przez

Bardzo pozytywnie zaskakuje wielkość bagażnika, jest chyba bezkonkurencyjny w tej klasie, wyjazd na wakacje czteroosobową rodziną nie stanowi problemu. Bezawaryjne auto, którego nie da się nie lubić. Jest jak niezbyt urodziwa ale wierna żona z tym, że nie miewa złych humorów:-). Wielka szkoda, że wycofano się z dystrybucji tego modelu w Polsce, bo z pewnością kupiłbym go jeszcze raz.

dodano 18.03.2011 przez

Żeby nie było za słodko, to auto ma również wady: 1.Zbyt grube słupki boczne zasłaniające widoczność do przodu, 2. Zbyt podatne na boczny wiatr, szczególnie przy szybkiej jeździe na autostradzie. Zdaję sobie sprawę, że jest to autko miejskie, więc pozostałe jego zalety równoważą wady wymienione wcześniej.

dodano 06.07.2009 przez

Ogólnie całkiem dobrze. Jednak hamulce zdecydowanie za słabe. Nieskuteczne przy mocnym wdepnięciu i bardzo szybko się grzeją. Samochód nie wygląda na pierwszy rzut oka atrakcyjnie, ale za to nie jest powszechnie spotykany na drogach ( mówimy o sedanie) i absolutnie nie cieszy się zainteresowaniem wśród złodziei.

dodano 20.03.2017 przez

Auto mam stosunkowo krótko, ale jestem pozytywnie zaskoczony. Tani w utrzymaniu, trafiła mi się perełka (po pierwszym właścicielu w wieku 77 lat + kupiony w Polsce i serwisowany w ASO, od początku garażowany). Przyjemnie się jeździ.

dodano 03.09.2016 przez

Samochód w zasadzie bezawaryjny, tylko materiały eksploatacyjne. Ogromny bagażnik, może w kabinie mogło by być nieco więcej miejsca. Przyzwoita dynamika, spalanie w normie. Prosty, ale dobrze wyposażony Japończyk.

dodano 14.01.2013 przez

No cóż Mercedes to nie jest,tandetne materiały, skrzypiące plastiki,najgorsze jest duże spalanie. Przed zakupem w euforii widziałem żabkę,z perspektywy czasu widzę rozdeptaną ropuchę.

dodano 18.07.2009 przez

Auto jak na swoją cenę lepsze niż dobre. Na początku miałem kupić używaną A4, ale po dokładnym przemyśleniu padło na Suzuki. Śpię spokojnie i nie żałuję wyboru.

dodano 27.10.2010 przez

Szkoda, że sedan wycofano w Polsce ze sprzedaży. Ja kupiłbym go jeszcze raz, ale w tym samym kolorze. Chetnie z GPS i łącznością z telefonem.

dodano 28.11.2009 przez

Na poczatku wahalem sie, dzis wiem, ze to byl najlepszy wybor. Oryginalny, obojetny dla amatorow cudzej wlasnosci, orzyjazny dla wlasciciela.

dodano 29.07.2009 przez

Swietne, niedocenione, moim zdaniem, auto. Doskonala relacja ceny/wyposazenie/jakosc. Niezawodne (jak do tej pory), niedrogie w utrzymaniu.