Suzuki SX4 I Sedan 1.6 i 107 KM 79 kW

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Suzuki SX4 I Sedan 1.6 i 107 KM 79 kW

~Radek
Suzuki SX4 I
Samochód w zasadzie bezawaryjny, tylko materiały eksploatacyjne. Ogromny bagażnik, może w kabinie mogło by być nieco więcej miejsca. Przyzwoita dynamika, spalanie w normie. Prosty, ale dobrze wyposażony Japończyk.
~krzysztofat@plusnet.pl
Suzuki SX4 I
Szkoda, że sedan wycofano w Polsce ze sprzedaży. Ja kupiłbym go jeszcze raz, ale w tym samym kolorze. Chetnie z GPS i łącznością z telefonem.
~Ziggy
Suzuki SX4 I
Bardzo pozytywnie zaskakuje wielkość bagażnika, jest chyba bezkonkurencyjny w tej klasie, wyjazd na wakacje czteroosobową rodziną nie stanowi problemu. Bezawaryjne auto, którego nie da się nie lubić. Jest jak niezbyt urodziwa ale wierna żona z tym, że nie miewa złych humorów:-). Wielka szkoda, że wycofano się z dystrybucji tego modelu w Polsce, bo z pewnością kupiłbym go jeszcze raz.
~Rybcia
Suzuki SX4 I
No cóż Mercedes to nie jest,tandetne materiały, skrzypiące plastiki,najgorsze jest duże spalanie. Przed zakupem w euforii widziałem żabkę,z perspektywy czasu widzę rozdeptaną ropuchę.
~OtoJa
Suzuki SX4 I
Auto mam stosunkowo krótko, ale jestem pozytywnie zaskoczony. Tani w utrzymaniu, trafiła mi się perełka (po pierwszym właścicielu w wieku 77 lat + kupiony w Polsce i serwisowany w ASO, od początku garażowany). Przyjemnie się jeździ.
~sx4sed
Suzuki SX4 I
Na poczatku wahalem sie, dzis wiem, ze to byl najlepszy wybor. Oryginalny, obojetny dla amatorow cudzej wlasnosci, orzyjazny dla wlasciciela.
~Warsaw man
Suzuki SX4 I
Ogólnie całkiem dobrze. Jednak hamulce zdecydowanie za słabe. Nieskuteczne przy mocnym wdepnięciu i bardzo szybko się grzeją. Samochód nie wygląda na pierwszy rzut oka atrakcyjnie, ale za to nie jest powszechnie spotykany na drogach ( mówimy o sedanie) i absolutnie nie cieszy się zainteresowaniem wśród złodziei.
~Zygmunt
Suzuki SX4 I
Żeby nie było za słodko, to auto ma również wady: 1.Zbyt grube słupki boczne zasłaniające widoczność do przodu, 2. Zbyt podatne na boczny wiatr, szczególnie przy szybkiej jeździe na autostradzie. Zdaję sobie sprawę, że jest to autko miejskie, więc pozostałe jego zalety równoważą wady wymienione wcześniej.
~sed sx
Suzuki SX4 I
Swietne, niedocenione, moim zdaniem, auto. Doskonala relacja ceny/wyposazenie/jakosc. Niezawodne (jak do tej pory), niedrogie w utrzymaniu.
~Emil
Suzuki SX4 I
Bardzo przyzwoite auto. Stosunkowo tani jeśli wziąć pod uwagę jakość wykonania i wyposażenie.

AUTOCENTRUM.PL S.A.