Oceny Suzuki SX4 I Sedan 1.6 i 107KM 79kW 2007-2009

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Suzuki SX4 I Sedan 1.6 i 107KM 79kW 2007-2009

~OtoJa
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Auto mam stosunkowo krótko, ale jestem pozytywnie zaskoczony. Tani w utrzymaniu, trafiła mi się perełka (po pierwszym właścicielu w wieku 77 lat + kupiony w Polsce i serwisowany w ASO, od początku garażowany). Przyjemnie się jeździ.
~Radek
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Samochód w zasadzie bezawaryjny, tylko materiały eksploatacyjne. Ogromny bagażnik, może w kabinie mogło by być nieco więcej miejsca. Przyzwoita dynamika, spalanie w normie. Prosty, ale dobrze wyposażony Japończyk.
~Zygmunt
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Żeby nie było za słodko, to auto ma również wady: 1.Zbyt grube słupki boczne zasłaniające widoczność do przodu, 2. Zbyt podatne na boczny wiatr, szczególnie przy szybkiej jeździe na autostradzie. Zdaję sobie sprawę, że jest to autko miejskie, więc pozostałe jego zalety równoważą wady wymienione wcześniej.
~Ziggy
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Bardzo pozytywnie zaskakuje wielkość bagażnika, jest chyba bezkonkurencyjny w tej klasie, wyjazd na wakacje czteroosobową rodziną nie stanowi problemu. Bezawaryjne auto, którego nie da się nie lubić. Jest jak niezbyt urodziwa ale wierna żona z tym, że nie miewa złych humorów:-). Wielka szkoda, że wycofano się z dystrybucji tego modelu w Polsce, bo z pewnością kupiłbym go jeszcze raz.
~Warsaw man
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Ogólnie całkiem dobrze. Jednak hamulce zdecydowanie za słabe. Nieskuteczne przy mocnym wdepnięciu i bardzo szybko się grzeją. Samochód nie wygląda na pierwszy rzut oka atrakcyjnie, ale za to nie jest powszechnie spotykany na drogach ( mówimy o sedanie) i absolutnie nie cieszy się zainteresowaniem wśród złodziei.
~Rybcia
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
No cóż Mercedes to nie jest,tandetne materiały, skrzypiące plastiki,najgorsze jest duże spalanie. Przed zakupem w euforii widziałem żabkę,z perspektywy czasu widzę rozdeptaną ropuchę.
~Emil
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Bardzo przyzwoite auto. Stosunkowo tani jeśli wziąć pod uwagę jakość wykonania i wyposażenie.
~krzysztofat@plusnet.pl
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Szkoda, że sedan wycofano w Polsce ze sprzedaży. Ja kupiłbym go jeszcze raz, ale w tym samym kolorze. Chetnie z GPS i łącznością z telefonem.
~sx4sed
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Na poczatku wahalem sie, dzis wiem, ze to byl najlepszy wybor. Oryginalny, obojetny dla amatorow cudzej wlasnosci, orzyjazny dla wlasciciela.
~sed sx
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Swietne, niedocenione, moim zdaniem, auto. Doskonala relacja ceny/wyposazenie/jakosc. Niezawodne (jak do tej pory), niedrogie w utrzymaniu.
Suzuki SX4 I Sedan