Lista ocen Toyota Auris I Hatchback (104) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafaldrabik@op.pl
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
zmienione zawieszenie w stosunku do zwyklego aurisa[ nie jezdzilem zwyklym], opony 225/17, tak auto prowadzi sie bardzo dobrze.jest niezwykle stabilne przy predkosci 200km/h . bezpieczne . ale? wiec tak jesli ktos szuka auta w stylu civic type r lub leon cupra r to sluchajcie to nie do konca jest tak ostre auto. auris jest czyms w rodzaju cruisera na dlugie trasy a nie autem do scigania sie. hamulce bardz dobre. wady? w Polsce zauwazylem ze...
~jarhar
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Bardzo dobre zestrojenie układu jezdnego stanowi kompromis pomiędzy sztywnym zawieszeniem a komfortowym. Felgi 16 plus zawieszenie powodują, że samochdó trzyma siedrogi jak przyklejony. Polecam samochdó z układem VSC i TRC, który sprawdza się na mokrych ale i nie tylko nawierzchniach - jużto przetestowałem. Gdyby nie ten układ mogło być krucho.
~Maciek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
16 calowe koła to przesada na polske drogi wyczuwa się każdą nierówność plus duży chałas w środku przy jeździe po brudnej, zbłoconej jezdni ale to już raczej sprawa wygłuszenia nadkól. Bardzo podatny samochód na odczuwanie wiatrów bocznych samochód ściąga na bok przeciwny do kierunku wiatru.
~Ben Kenobi
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Układ kierowniczy jest precyzyjny. Samochód dobrze się prowadzi. Wspomaganie mogło by być mocniejsze. Zawieszenie miękkie, przechyla się znacznie w szybkich zakrętach ale zapewnia dobrą przyczepność. Stuka na nierównościach. Komfort jednak zaskakuje pozytywnie.
~Wa-wa
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Dla posiadaczy gti będzie to zawieszenie jak w limuzynie ale dla tych co nigdy nie jeździli sportowym samochodem będzie po prostu twardo. Obawiam się o plastiki, że zaczną trzeszczeć (a jest ich sporo wewnątrz auta) - wiadomo jakie są polskie drogi...
~106
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
dobrze tlumi, jest sztywno, dosc twardo, zawieszenie szybko odbija, fajnie ze sa 15" kola. ABS jest lepiej zestrojony niz w corolli. hamulec reczny praktycznie nie istnieje. w porownaniu do corolli mozna powiedziec ze praktycznie go nie ma :/
~Jarod84
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Nie mam bezpośredniego porównania z konkurentami, ale dla mnie zawieszenie ekstra ani za twarde ani za miękkie i autko pięknie się trzyma drogi. Teraz w zimie jak wyprowadze je z równowagi to bardzo łatwo opanować
~Andrzej
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Sztywne i wygodne ale ja osobiście nie czuję w którą stronę pojedzie auto na śliskim, czy jest ślisko itp. Klei jak głupie, przez co cięzko mi je wyczuć w zimie. Idealne dla kobiety czy starszej osoby...
~kris19c
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak na kompakt i to z tych mniejszych, resorowanie jest sprężyste ale nigdy nie dobijające na wybojach. Jest także ciche i nie przenoszące wstrząsów na karoserię, a przede wszystkim na kierowcę.

Usterki Toyota Auris I

Toyota Auris I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jaszczur.
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Obecnie auto jest na kołach 17cali a o opony o rozmiarze 215. W zakrętach trzyma się wyśmienicie,przy pokonywaniu leżących policjantów tylna oś lubi podskakiwać do góry,ale to chyba wina tych kół.
Toyota Auris I Hatchback