Lista ocen Toyota Auris I (140) - Widoczność

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 1.33VVT-i 100KM 74kW
jeżeli chodzi o przód to szyba jest doskonale pomyślana, bardzo duża i widoczna, do tego jeszcze zastąpienie wielkiego słupka nad lusterkiem małą trójkątną szybką DOSKONALE, mnie to bardzo pomaga
~Leex
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Widocznosc... no tu juz nie jest tak rozowo. Widocznosc do tylu niezadobra. Ale to juz chyba wszystkie auta tak maja. Spotkalem sie z komentarzami krytykujacymi przednie slupki. Mi jakos nie przeszkadza
~xinski
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Wszystko chodzi leciutko. Kierownica malutka, można nią kręcić jednym palcem. Fotele świetnie trzymają na boki. Do tego mocne hamulce i masa schowków. Idealny samochód.
~faral2@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Mimo że jestem wysoki (186 cm)widocznośc z tyłu jest przeciętna, z przodu połowe widoku zaslania wysoko umieszczona konsola. Małe szybki po bokach w zasadzie nic nie pomagają
~taxus
Hatchback 3d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
do przodu doskonale, choć nosa auta nie widać, jak w dużych vanach. do tyłu mogłoby być lepiej ale pomaga brzęczyk przy cofaniu, czasem nawet \"straszy\" ciągłym piskiem na zapas.
~harjar
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Do przodu dobrze ale do tyłu już nie tak bardzo. Duże lusterka boczne nieco ratują sytuację ale czujnik cofania jest wskazany. Nieco przeszkadzają szerokie przednie słupki.
~106
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
siedzi sie w nim jak w vanie. widocznosc przez slupki jeszcze gorsza niz w poprzednim modelu mimo ze nie bylo tam tych trojkatow w slupkach. lepsze lusterka boczne niz w corolli.
~konrad
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
No i tutaj jest tylko 2. Zawsze byłem przyzwyczajony do tego, że jadąc samochodem widzę jego przód. W aurisie niestety przodu nie widać, mi to przeszkadza. Do tyłu ok
~diablo
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Widoczności w każdym kierunku bardzo dobra. System odparowania szyb działa sprawnie. Siedzi się dosyć wysoko co sprzyja dobrej widoczności.

Usterki Toyota Auris I

Toyota Auris I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sadek997
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
słupki boczne ustawione tak, że nieco zasłaniają widoczność i trzeba pochylać się na zakrętach, aby zobaczyć pełną szerokość jezdni (i pieszych na pasach)